Rytmus nahrál emotivní song Sanel. Je pro jeho syna
8.7.2019
Kategorie: Hudba

Emotivní Rytmus. Nazpíval baladu pro syna, prozradil jeho jméno

Slovenský raper Rytmus nahrál nejemotivnější song ve své kariéře. Věnoval jej svému synovi, kterého čeká společně s manželkou Jasminou Alagič. Dítko dostane jméno Sanel. Součástí písničky je i videoklip, známá moderátorka v něm ukázala těhotenské bříško.

Nejúspěšnější československý raper Rytmus vytáhl velký trumf. Ačkoliv má na většině písní, které nahraje na svůj YouTube kanál, miliony zhlédnutí, jeho nejnovější počin bude dost možná nejúspěšnější. Interpret totiž nahrál skladbu pro svého syna, který zanedlouho přijde na svět.

Krásná rapová balada, jíž doprovodil videoklipem zachycující záběry z dovolených, oslav i společných chvílích s těhotnou manželkou Jasminou Alagič, musí lahodit uším každého posluchače. Zpěvák v ní zároveň prozradil i jméno prvního potomka. Malý Vrbovský se bude jmenovat Sanel!

Písnička má velice hezký text. „Když jsem se potkal s Jasmínou, věděl jsem, že bude tvojí mámou. Stvořili jsme tě z té největší lásky, doufám, že budeš po mámě krásný,“ stojí v skladbě, jež zcela jistě bude válcovat všechny hitparády u nás i na Slovensku.

Nezbývá než popřát, aby se Sanel narodil zdravý a byl minimálně tak úspěšný jako jeho rodiče.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook a Instagram, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže

Mohlo by vás také zajímat