Raper a fanoušek Slavie Dekret nahrál song Ahoj, Nico
8.7.2019
Kategorie: Hudba

Ahoj Nico! Slávistický raper Dekret vítá Stancia, jde o parodii na song Pokáče

Nicolae Stanciu hráčem Sparty? To už je dávná minulost. Rumunský fotbalista přesídlil na druhou stranu Prahy, když podepsal smlouvu s úřadujícím mistrem Slavií. Raper Dekret, který hájí barvy sešívaných, jej do svého klubu přivítal novou skladbou.

Nejžhavější letní přestup v rámci české FORTUNA:LIGY? Jednoznačně příchod Nicolae Stancia do Slavie. Rumunský záložník ještě v podzimní části minulé sezony působil ve Spartě, u největšího rivala jeho nového klubu. To, že nyní podepsal s úřadujícím mistrem, proto vzbudilo vlnu reakcí. Zatímco většina fanoušků sešívaných se raduje, letenští příznivci se vztekají.

A nyní dostali další „ránu“. Raper Dekret, jenž se hlásí k červenobílým barvám a aktivně fandí na vyhlášené Tribuně Sever, nahrál skladbu Ahoj Nico. Song, kterým přivítal hvězdnou posilu mezi slávistickou rodinu, je zároveň jakousi parodií na písničku Pokáče. Ten se vloni prezentoval písní, v níž vynášel Stancia do nebes.

Nejde o zdaleka první singl z fotbalového prostředí, co Dekret poslal vršovickým stoupencům. Před dvěma lety vydal hit Tribuna Sever, který na serveru YouTube brzy pokoří hranici 300 tisíc zhlédnutí. Co se týče klasické tvorby, začátkem května vypustil song Let Níž, jenž se objeví na chystaném EP Noční provoz.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat