Kali a Peter Pann věnují honorář z Hip Hop Žije na charitu
7.7.2019
Kategorie: Hudba

Borci Kali a Peter Pann. Honorář z Hip Hop Žije věnují na charitu

Nejenže jsou skvělí hudebníci, jsou to také osobnosti s velkým srdcem. Slovenská dvojička Kali a Peter Pann, která se dostala na samý vrchol naší rapové scény, se vzdala honoráře za festival Hip Hop Žije a věnovala peníze na charitu. Finanční prostředky poputují potřebným dětem.

Bezkonkurenčně nejlepší rapový festival na Slovensku Hip Hop Žije, jenž minulý rok zavítal i na území České republiky, opět přilákal deseti tisíce návštěvníků. Kromě toho, že vystoupila tradiční jména tamní i tuzemské scény, měla letos akce i charitativní podtext. Dvojička Kali a Peter Pann, která už kolem půl šesté večer dokázala zaplnit Zlaté piesky, se vzdala svého honoráře.

Borci se rozhodli věnovat peníze potřebným dětem. „Rozhodl jsem se tak, protože mi přijde správné i dávat, když člověk dostává. Mojí motivací je pomoct těm, co to potřebují. Po narození dcerky berem sice tyto věci citlivěji, ale můj pohled se moc nezměnil. Pomáhali jsme i předtím,“ řekl Kali pro slovenská média.

Organizátor Hip Hop Žije Osťo s šekem, který půjde na charitu

Organizátor Hip Hop Žije Osťo s šekem, který půjde na charitu

Kromě známé dvojice se rozhodli zapojit i někteří fanoušci či organizátoři festivalu, načež se podařilo vybrat skvělých 4 tisíce euro, což je v přepočtu více než 100 tisíc korun. Ty budou rozděleny do čtyř rodin, jejichž děti musí pravidelně absolvovat různé rehabilitace.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Dejte nám odběr na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat