Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová se ukázala v plavkách
6.7.2019
Kategorie: Celebrity

Lucie Borhyová odrovnala diváky. Ukázala skvělou postavičku v plavkách

Spousta z nás si ji vybaví především ve studiu televize Nova, kde uvádí večerní zprávy, ještě více jí to ale sluší v plavkách. Krásná moderátorka Lucie Borhyová si vyrazila na letní dovolenou a fanouškům se rovnou pochlubila několika fotkami.

Užívá si zaslouženého odpočinku. Známá moderátorka a dlouholetá tvář nováckých zpráv Lucie Borhyová se začátkem léta vydala na zaslouženou dovolenou do teplých krajin. Hřejivé sluníčko, čisté moře, dobré drinky. To všechno si blonďatá kočanda v posledních dnech užívá.

Lucie vyrazila společně se svojí rodinkou, a protože její dcerka Linda měla narozeniny, tak si v zahraničí dopřála i menší oslavičku. Televizní hvězda se o všechno dělí se svými fanoušky na sociální síti Instagram, kde ji sleduje přes 77 tisíc lidí. Podělila se také o příspěvek se zmíněnou dceruškou.

"Moje velká holka. Včera jsme oslavili už 5 let."

„Moje velká holka. Včera jsme oslavili už 5 let.“

Borhyová zároveň zásobuje diváky a příznivce fotkami v plavkách. Ačkoliv už má jednačtyřicet let, stále vypadá perfektně. No, posuďte sami. Její postavu i celkový vzhled jí může závidět řada mladších kolegyň z mediálního prostředí.

Lucie Borhyová se pochlubila fotkami v plavkách

Lucie Borhyová se pochlubila fotkami v plavkách

Krásná moderátorka si užívá u vody

Krásná moderátorka si užívá u vody

Přejeme rodilé Pražandě, aby jí dovča vyšla podle představ a dokázala nabrat síly do zbytku letošního roku. Ten totiž stráví hlavně prací.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat