Mališová a Bardós na KVIFF
6.7.2019
Kategorie: Celebrity

Tajemství prozrazeno: takhle se líčily kočičky Mališová, Bardós a Kubelková na KVIFF

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je téměř u konce. Největší pozornost se zde soustředila na VIP osobnosti v čele s hollywoodskou oscarovou herečkou Julianne Moore. České a slovenské krásky však také nezůstaly pozadu. Třeba takové modelky Mališová, Kubelková a herečka Bárdos zaujaly okolí róbou a make-upem. Jak se tak dokonale nalíčily? My to víme!

Na Mezinárodnímu filmovému festivalu Karlovy Vary se opět sešla plejáda známých celebrit. Ty představily nejen filmy, ve kterých účinkují, ale také nádherné róby. K takové události ale samozřejmě patří i skvěle udělaný make-up. Své o tom samozřejmě ví i dámy, jako je Karolína Mališová, Iva KubelkováJudit Bárdos.

A co že mají tyto krasavice společného kromě účasti na KVIFF? Všechny jsou tvářemi české kosmetické značky. A protože je Dermacol letos druhým rokem oficiálním partnerem karlovarského filmového festivalu, není divu, že se daly do rukou právě vizážistům Silvii Sieger a Tomáši Vidovi v tamější Dermacol zóně. Pojďme se na jejich líčení podívat blíže.

Iva Kubelková miluje hydratační rtěnky

Jedna z našich nejúspěšnějších modelek je hrdou ambasadorskou značky Dermacol už patnáct let. „Mám radost, že díky této spolupráci mohu být inspirací i pro jiné ženy,“ okomentovala. Za tu dlouhou dobu, co se pohybuje ve světě showbyznysu, její pleť prošla různými nánosy líčidel. Na které však sama Iva nedá dopustit? „Pro mě je to jednoznačně korektor Dermacol Matt Control v tuhé tyčince, neuvěřitelně dlouho vydrží a je voděodolný. Což se náramně hodí do horkého letního počasí. A samozřejmě si ho beru s sebou vždy na dovolenou, častokrát se s ním i koupu, protože má pleť má sklony k pigmentaci, které potřebuji zakrýt. Dále miluji řasenku a momentálně je mým horkým favoritem rtěnka Iconic. Mají nádherné odstíny, výborně hydratují rty a navíc jsou k dostání 2v1,“ dodala stále krásná Kubelková.

Iva Kubelková KVIFF 2019

Judit Bárdos upřednostňuje řasenky

Nádherná slovenská herečka maďarského původu je další z tváří kosmetické značky Dermacol, která nemohla na filmovém festivalu chybět. Mezi její top produkty patří make-up a řasenka. „Zvykla jsem si na make-up Noblesse, který je mým každodenním společníkem. To samé platí o řasence. Sice mám od přírody dlouhé řasy, ale právě tato řasenka ještě více zdůrazní,“ řekla Judit.

Judit Bárdos na KVIFF 2019

Karolína Mališová objevila novou tvářenku

Modelka a bývalá Czech Miss Earth 2015 ohromila Karlovy Vary svou dokonalou vizáží. Její půvabné rty vypadají skvěle s rudou rtěnkou a lícní kosti zdůrazní tímto odstínem. „Jediné, s čím stále bojuji, tak je správné používání štětce na tváře. Vím, že se má tvářenka nanášet směrem nahoru, ale já to dělám přesně naopak. Ale naštěstí jsem teď objevila novou vychytávku, tvářenku Blush&Glow, a líčení je pro mne mnohem jednodušší,“ prozradila sympatická blondýnka.

Karolína Mališová na KVIFF 2019

Tak co, dámy, jak se vám líčení slavných krásek líbí?

Text: Redakce
Foto zdroj: Archiv

Mohlo by vás také zajímat