Hvězdné léto - Cena za něžnost
5.7.2019
Kategorie: Soutěž

Soutěž o lístky na Hvězdné léto: Cena za něžnost s Čvančarovou a Janěkovou v hlavních rolích

Pojď s námi v srpnu do divadla! Konkrétně na novou letní scénu Hvězdní léto pod Žižkovskou věží. Pro dva z vás máme po dvou vstupenkách na představení Cena za něžnost s Jitkou Čvančarovou a Janou Janěkovou v hlavních rolích! Termín představení je 17. srpna.

Divadelní hra Dana Gordona Cena za něžnost vznikla podle stejnojmenného filmu, který v roce 1984 získal hned pět prestižních filmových Oscarů. Hra stejně jako snímek zdařile osciluje na hranici komedie a melodramu, předvádí téměř třicet let vztahu dvou žen, matky a dcery. Aurora je velmi autoritativní žena, poněkud výstřední vdova, která žije jen pro svou dceru Emmu, které se snaží organizovat a kontrolovat život. Jak to všechno dopadne?

V inscenaci se můžete těšit na jména, jako je Jitka Čvančarová, Jana Janěková, Alexej PyškoMarcela Holubcová a další oblíbení herci.

Nemusíte se vůbec bát, že by se představení kvůli počasí neodehrálo. Na Žižkově se program neruší, protože nová letní scéna je vybavena střechou, která ochrání před deštěm i letním pařákem.

Hvězdné léto pod Žižkovskou věží

Soutěžní otázka:

Které divadlo má pod palcem právě Hvězdné léto?

Nápovědu naleznete v našem článku.

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „CENA ZA NĚŽNOST“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete do 1. 8. 2019

Připravila produkce Magazínu PraKultura a Hvězdné léto pod Žižkovskou věží


Mohlo by vás také zajímat