Lenny vydala energický singl Lovers Do
4.7.2019
Kategorie: Hudba

Lenny má venku letní hit Lovers Do. Pohřbila to, co už je dávno mrtvé

Jednu ze svých nejveselejších písní přichystala na letošní léto Lenny. Energický singl Lovers Do, který globálně vydává německá pobočka Universal Music, doprovází originální tarantinovský videoklip natočený v Polsku. Zpěvačka zároveň zve na očekávané turné.

Skladba s nakažlivě bezstarostným zvukem je další ochutnávkou z vysoce očekávaného druhého alba Lenny, na kterém v současnosti usilovně pracuje. Vznikla v autorském týmu s již osvědčenými hitmakery Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou. Autorkou textu napsaného na Procházkův námět je samotná zpěvačka, produkce se ujali zmínění kolegové.

Letní pecka, jež dostala jméno Lovers Do, pojednává o rozpadu vztahu, ovšem překvapivě optimistickou formou. Ukazuje, že uzavřít v sobě jednotlivé procesy může přinést pocit osvobození. „Pohřbívám v ní něco, co už je dávno mrtvé, ale písnička je sama o sobě tak veselá, že vám nezbude nic jiného než tančit,“ popisuje Lenny, která zde mísí pop s elektronikou i úderným indie rockem.

Také videoklip překvapí svým zábavným zpracováním. Lenny ho se svým týmem odjela koncem května natočit do Polska. „Tamní produkční společnost mě okamžitě zaujala svým originálním stylem. Naším cílem bylo vytvořit jakousi road movie s jednoduchou zápletkou a osobitou ‚tarantinovskou‘ image. Natáčení bylo velmi náročné, za tři dny jsme naspali asi jen pět hodin. Ale jsem přesvědčená, že výsledek za to stojí!“ ubezpečuje.

Kromě alba chystá i tour

Na podzim se zpěvačka vydá na klubové turné po České republice. Během listopadového Lovers Tour zahraje v pěti městech, a to Vratislavicích, Brně, Pardubicích, Krnově a Plzni. Fanoušci se dočkají jak hitů z pěti Anděly oceněné debutové desky Hearts, tak ochutnávek z chystané druhé řadovky.

„Loňský koncert ve Foru Karlín byl pro mě velký kariérní milník a splněný sen. Dostala jsem teď ale chuť pocítit přítomnost lidí zase úplně zblízka, hodně osobně, jako tomu bylo dříve. Žádné velké efekty, jen světla, mikrofon, piano, lidé a já,“ láká.

Lenny připravuje druhé studiové album a turné

Lenny připravuje druhé studiové album a turné

Současně s tím Lenny stále pracuje na svém druhém studiovém albu. Pevný termín vydání však zatím nemá. K tomu, aby předvedla lidem ze sebe to nejlepší, prý potřebuje čas.

Text: Redakce PraKultura
Foto: Archiv

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: