Jan Kopečný a Petr Ryšavý z kapely Botox v Karlových Varech
4.7.2019
Kategorie: Celebrity

Kapela Botox na festivalu ve Varech! Jan Kopečný se ládoval burgerama

Jedinečnou atmosféru filmového festivalu v Karlových Varech si nenechaly ujít ani hlavní hvězdy kapely Botox Jan Kopečný a Petr Ryšavý. Po roce a půl skupina vydala své debutové autorské CD a teď si přijela dobít baterky právě do Varů, kde slavila třeba pořádným burgerem.

Na přípravě alba Dvě tváře tvrdě pracovala celá kapela v čele s frontmanem Honzou Kopečným, známým z celé plejády českých muzikálů a soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Premiérová deska obsahuje celkem dvanáct skladeb a na své si přijdou hlavně milovníci pop-rocku.

Do Karlových Varů se band vydal především kvůli právě probíhajícímu filmovému festivalu, na němž nemůžou chybět žádné celebrity. V lázeňském městě si hudebníci zároveň vyčistili hlavu. „Přijeli jsme si sem s Petrem hlavně odpočinout, ale taky si samozřejmě užít nějaké ty party,“ popisuje sympaťák Honza Kopečný.

Zpěvák Jan Kopečný si to v Karlových Varech užil

Zpěvák Jan Kopečný si to v Karlových Varech užil

Oba se vyřádili hlavně v Mall.cz Parku, který ve festivalovém městě vyrostl. Neodolali hamburgerům, poleželi si v pohodlných lehátkách, a dokonce si i zahráli vědomostní soutěž. A protože nejsou jen dobří muzikanti, ale i chytří kluci, skončili v soutěži mezi prvními.

Text: Redakce PraKultura
Foto: Koláž PraKultura

Přečtěte si také