Dominika Býmová na dovolené
3.7.2019
Kategorie: Celebrity

Jako v ráji! Hvězda Mostu Dominika Býmová si užívá na luxusní dovolené

Krásná jednatřicetiletá herečka Dominika Býmová, kterou proslavil komediální seriál Most!, si umí užít letní dovolenou opravdu naplno. Aby také ne, po náročném pracovním období, kdy byla v jednom kole, si ji zaslouží.

Není to tak dlouho, co na sebe Dominika Býmová upozornila rolí v komediálním seriálu Most!, který s úspěchem odvysílala Česká televize. Není tedy divu, že talentovanou herečku posléze obsadili do nového seriálu Krejzovi. Kromě toho brunetka nastoupila do nové role v představení Jak se dělá muzikál, které hraje Hudební divadlo Karlín. A aby toho nebylo málo, Dominika uvedla na trh i svou vlastní značku oblečení, o které se rozpovídala v našem rozhovoru.

Dominika Býmová provokuje na dovolené

Dominika provokuje na dovolené

Nejspíš i pro své pracovní vytížení si udržuje dokonale štíhlou postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká teenagerka. Dokonalé tělo ukázala jen v plavečkách na svém Instagramu, kde jí můžete skrze fotky závidět exotickou dovolenou, na níž se vypravila koncem června.

Dominika Býmová se má jako v ráji

Má se tam jako v ráji

Právě na luxusní dovolené se musí herečka cítit jako v pohádce. Jen uznejte, nádherné moře, písčitá pláž, blankytné nebe, palmy a kokosy. Co víc si přát? Na Domčině sociální síti je čím se kochat. Ale uznejme, že po takovém pracovním zápřahu na to má známá dlouhovláska nárok.

Dominika Býmová pózuje s kokosem

Pózuje s kokosem

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Baví vás naše články? Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat