Cristiano Ronaldo si užívá na jachtě ve Středozemním moři
26.6.2019
Kategorie: Celebrity

Cristiano Ronaldo tráví dovolenou na jachtě. Vyjde ho na 4,5 milionu týdně

Cristiano Ronaldo si umí užívat. Fotbalový útočník si po úspěšné sezoně vyrazil s rodinkou do Středozemního moře, kde si pronajal luxusní jachtu. Ta má třeba zabudovanou vířivku a vyjde na neskutečné peníze!

Sympatický Portugalec dlouhodobě patří mezi vůbec nejlépe placené fotbalisty světa. Vydělané jmění umí také moc dobře rozhazovat. Cristiano Ronaldo většinou utrácí za luxusní bouráky, tentokrát ale myslel i na svou rodinku, kterou vzal na parádní dovolenou. Destinace? Středozemní moře.

Pětinásobný vítěz Zlatého míče, jeho čtyři děti a dlouholetá partnerka Georgina tam tráví čas na jachtě. Ta je hodně luxusních rozměrů. Vždyť v tomto nabušeném plavidlu je třeba vířivka, velká jídelna či šest kajut. A zatímco Ronaldo tráví čas v lodní vybavené posilově, jeho děti sledují domácí kino, a pak řádí na skluzavce.

Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina na jachtě

Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina na jachtě

Útočník Juventusu Turín už zveřejnil na svém Instagramu, který se těší velké návštěvnosti, několik dovolenkových příspěvků. S fanoušky se podělil o zamilované fotky s krásnou přítelkyní, nezapomněl zaznamenat ani samotný vzhled celé jachty či dovádění se svými synky.

Jachta, kterou si pronajímá Cristiano Ronaldo, má i skluzavku

Jachta, kterou si pronajímá Cristiano Ronaldo, má i skluzavku

Celá tahle letní sranda vyjde fotbalovou hvězdu na pořádný balík. Pronájem vodního příbytku totiž stojí více než 4,5 miliónu korun týdně. Vzhledem k tomu, jak je „CR7“ úspěšný ve světě sportu i reklamy, ho to ale mrzet nemusí.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat