Festival Keltská noc 2019 nabízí nocování v Harrachově i Dymytry
25.6.2019
Kategorie: Hudba

Zažijte nocování v horách! Keltská noc přivítá Tři sestry či Dymytry

Letní festivalová sezona je pořádně nabitá. Jednou z akcí, na kterou se vyplatí zajet, je Keltská noc v Harrachově. Kromě toho, že je pořádána v nejvyšší nadmořské výšce v České republice, nabídne také nejlepší výhled a řadu skvělých kapel. Zahrají například oblíbení Dymytry.

Letošní ročník festivalu Keltská noc proběhne od 8. do 10. srpna na doskočišti Mamutího můstku v krásném Harrachově. Organizátoři si pro návštěvníky připravili parádní hudební program. Ten vypukne už ve čtvrtek, kdy zahrají třeba kapely Vypsaná fiksa nebo DailyCofee.

Páteční zahájení bude tradičně patřit Krkonošské dechovce, během následujících dvou dní se pak vystřídají na pódiích Tři sestry, Monkey Business, oblíbení Dymytry, Visací Zámek či Komunál. Zastoupení bude mít také rapová scéna. Hip hopové publikum potěší skupina Prago Union.

Open air festival Keltská noc slibuje velký zážitek

Open air festival Keltská noc slibuje velký zážitek

Samozřejmostí je také řada atrakcí, které jinde nenajdete. Kromě bezplatného stanování v Krkonošském národním parku, kde je jinak nocování zakázáno, si budou moct návštěvníci vyzkoušet Bungee Jumping z televizní věže. Pro nejmenší zase bude k dispozici dětský koutek s nafukovacím hradem a odborným personálem. Chybět nebudou ani desítky stánků s kvalitním jídlem a pitím.

A pozor! Každý, kdo na Keltskou noc dorazí autem, bude mít letos 50% slevu na parkování. Vstupenky seženete v předprodejní síti Ticketstream. Již jsme spustili soutěž o 2×2 lupeny, tak se zapojte. Další najdete na našem Instagramu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Keltská noc

Sledujte nás na Facebooku, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat