Andrea Antony Playboy
23.6.2019
Kategorie: Celebrity

Známá reportérka Andrea Antony se odhalila pro Playboy a už se na ni valí kritika

Primácká divoška Andrea Antony odhodila stud a odhalila se pro jeden z nejznámějších časopisů pro pány. Jak už to tak ale bývá, kromě pochval si vysloužila také kritiku ze strany hejtrů. Podívejte se, co si o sobě brunetka musela číst.

Moderátorka Andrea Košťálová o sobě umí dát vědět. Během jednoho týdne se stačila vdát, takže se z ní stala paní Antony, a k tomu se také objevila na obálce prestižního pánského časopisu Playboy. „Nabídka na focení titulky Playboy za život mockrát nepřichází, takže jsem řekla, že když to bude mít nápad, že ANO! A focení v kostýmu ala superhrdinka navíc v prostorách Dolních Vítkovic v Ostravě prostě za mě super nápad byl!“ napsala na sociální síť.

Moderátorka Andrea Antony pro Playboy

Moderátorka Andrea Antony pro Playboy

Z krátkovlasé kudrnaté sympaťačky se stala dlouhovlasá sexy diva, čímž Andrea ukázala, že by zfleku mohla dělat kromě moderování i fotomodeling. Ale to by nebyli Čecháčci, kdyby si neodpustili slova kritiky. „Zatím vede komentář paní, která psala, že jsem chudák, že nemám ani 150 centimetrů, ale za to nohy do O,“ napsala na svůj Instagram kráska, která to bere s humorem.

Andrea Košťálová (Antony)

Takto ji známe ze zpráv

Život celebrit prostě není mnohdy jednoduchý, být slavný znamená umět se obrnit od negativních komentářů, což usměvavá moderátorka evidentně umí. Naštěstí ale našla zastání i v několika svých sledujících. „Toto je ta nejúžasnější fotka, moc vám to sluší, a to, že jste menší postavy, to vůbec ale vůbec nevadí, protože jste moc krásná a úžasná ženská,“ napsala jí například jedna z obdivovatelek.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Přečtěte si také