Veronika Kopřivová uvedla, že jí Jaromír Jágr nic nepaltil
20.6.2019
Kategorie: Celebrity

Veronika Kopřivová: Jágr mi nic neplatil, byznys jsem si vybudovala sama

Zpráva o rozchodu slavného páru otřásla celou republikou. Veronika Kopřivová ukončila vztah s Jaromírem Jágrem, se kterým strávila čtyři roky života. Fanoušci úspěšného hokejisty jí následně začali vytýkat, že se na jméně svého partnera jen přiživila a rozjela svůj byznys. Ona to však odmítá.

Sledovaný pár oznámil ukončení společného soužití během uplynulého víkendu. Ačkoliv je Veronika Kopřivová již několikátou slečnou, která s Jaromírem Jágrem nevydržela, po oznámení smutné zprávy se na ní strhla vlna kritiky. Příznivci našeho hokejového boha na ni začaly házet všelijakou špínu.

Lidé se rozhodli šťourat v minulosti blonďaté modelky a pátrali po tom, jak si vlastně žila ještě předtím, než ulovila úspěšného sportovce. Kopřivová momentálně provozuje vlastní e-shop s oblečením, kde prodává moderní a značkové kousky. A právě za to má vděčit hlavně Jágrovi. Rodačka z Teplic však tyto výroky razantně popřela.

„Psalo se o mně, že poté, co můj kredit začal stoupat díky Jágrovi, jsem si založila obchod s oblečením. Byly tam i další spekulace spojené s tím, že Jaromír má něco společného s mojí prací. Je ale moc dobře dohledatelné, že jsem si e-shop založila už dávno předtím, než jsem Jaromíra poznala. Po nějaké době jsem ho pouze přejmenovala. Celý byznys jsem si vybudovala sama,“ vzkázala prostřednictvím svého Instagramu.

Veronika Kopřivová si práci s módou užívá

Veronika Kopřivová si práci s módou užívá

Finalistka České Miss zároveň popírá, že jí bývalý partner platil účty či dovolené. „Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama. Věřím, že bych nemusela, ale nejsem typ ženy, co stojí s nataženýma rukama a žije pouze z toho, co přinese druhý,“ uvedla.

28letá kráska se také rozhodla ukončit kapitolu s názvem „Jágrova holka od tyče“. Snímky z roku 2016, na nichž byla zachycena v jednom z nočních německých klubů, jsou jí totiž předhazovány dodnes. „V topless baru jsem si rok o víkendech přivydělávala, abych se samostatně dostala z finančních problémů, které mi způsobil hlavně můj expřítel a moje naivita. Už v 19 letech jsem si zařídila vlastní kadeřnický salón a začala podnikat,“ uzavřela.

Kopřivová momentálně už tráví čas s novým partnerem, jímž je její kolega z branže Miroslav Dubovický. Bude s ním šťastná?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat