Tamara Klusová se obarvila, je opět tmavovláska
19.6.2019
Kategorie: Celebrity

Tamara Klusová šokovala manžela! Fanoušci ji kritizují, jak se líbí vám?

Když se zpěvák Tomáš Klus vracel domů, ve dveřích jej tentokrát nevítala blondýnka, ale tmavovláska. Tamara Klusová, jeho manželka, se rozhodla pro razantní změnu a obarvila si vlasy. Vrátila se tak ke své přirozené barvě, jíž nosila celé mládí.

Na její nový vzhled si budou muset zvykat i fanoušci. Většinu z nich totiž Tamara Klusová nabrala ve chvíli, kdy začala žít se známým zpěvákem a stala se slavnou. A to už se prezentovala blonďatou hřívou. Dobu, během níž byla rodilá Pražačka tmavovláskou, si pamatuje málokdo. I proto tato novinka způsobila netradičně velký ohlas.

A proč že se matka tří dětí obarvila? Nejspíš jí začaly chybět staré časy. „Možná je to jenom moje sugesce, ale tak nějak mám pocit, že tím, že jsem se stala tenkrát blond, dali jste mi šanci vnímat mě od znovu. Bez nálepek, domněnek, starých bulvárních titulků. Děkuju vám za to, ale je na čase vrátit se i skrze vnější slupku zpátky k sobě,“ napsala na svůj Instagram.

Tamara Klusová se obarvila, je opět tmavovláska

Tamara Klusová se obarvila, je opět tmavovláska

Klusová se nyní cítí mnohem lépe. „Moje vlasy už hodily ručník do ringu. Tohle jsem já. Ahoj pravá Tamaro, mám tě ráda,“ uzavřela své vyjádření. Jen pár minut po zveřejnění se pod příspěvkem začaly rojit stovky komentářů. K Tamařině proměně se vyjádřily také známé osobnosti. „No ty bláho. Hustý! Barva nebarva, hlavně je to o duši, že jo! Takže ty jsi světlá, i když jsi tmavá! Světlonoš,“ napsala třeba herečka Jitka Čvančarová.

Co se týče příznivců, ti se vyjádřili spíše negativně. „Sorry, ale to vám proste nesluší! Trochu stará mladá. Ale asi je to o zvyku,“ napsal jeden z nich. „Promiňte, ale tohle vám vůbec nesluší. Ani ta ofina,“ ozval se další. „Upřímně? Tuctový!“ stojí také pod fotografií. A jak se líbí vám?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Přečtěte si také