Marika Šoposká je podruhé těhotná
19.6.2019
Kategorie: Celebrity

Tak proto Bibi skončila v Ordinaci! Marika Šoposká je podruhé těhotná

Září nadšením. Herečka Marika Šoposká, kterou můžete znát díky působení v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, oznámila radostnou novinu. Čeká druhé miminko. Jestli bude mít její první potomek Benedikt brášku nebo sestřičku, ale zatím tají.

Když ukončila působení ve sledovaném seriálu, spousta diváků byla smutná. Marika Šoposká, a především pak postava Bibi, jíž herečka ztvárnila, byla velice oblíbená. Záchranářku v rámci dějové linky podvedl její partner, se kterým toužila po miminku, načež se rozhodla odcestovat pryč z Kamenice a vydala se daleko za hranice. Fanoušci byli zvědaví, zda je to definitivní konec jejího působení v Ordinaci.

Nyní hádanku rozlouskla samotná absolventka Pražské konzervatoře. To, co se jí nepovedlo v seriálu, se stalo v realitě. Šoposká je těhotná! Děťátko čeká se svým dlouholetým partnerem Petrem Čecháčkem, s nímž už má syna Benedikta, jehož porodila před čtyřmi lety.

Půvabná herečka už sdílela na svém Instagramu fotografii s těhotenským bříškem. „Nový, nejlepší projekt. Již brzy,“ připsala k příspěvku, který za necelých dvacet hodin obdržel přes 17 tisíc srdíček.

Marika Šoposká, Bibi z Ordinace v růžové zahradě 2 je podruhé těhotná

Marika Šoposká je podruhé těhotná

Přejeme Marice, aby se jí očekávané dítko narodilo zdravé a dělalo jí v životě jen a jen radost.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat