Tereza Mašková píseň Žár
16.6.2019
Kategorie: Hudba

Po půl roce se opět hlásí o slovo. Superstar Mašková vydala klip Žár

Účinkovala v Superstar, následně v show Tvoje tvář má známý hlas a v listopadu představila vlastní píseň New Me. Po delší odmlce je sympatická Tereza Mašková konečně zpátky s další svojí novinkou, která je tentokrát dokonce v češtině. Singl Žár zpěvačka pouští do světa i s videoklipem.

Svůj povedený hudební debut New Me růžovovlasá interpretka vydala v polovině listopadu, od té doby jakoby se po ní slehla zem. Sice účinkovala v představení Sopranistky a občas se účastnila některé hudební akce, nicméně žádné větší novinky se u ní fanoušci nedočkali. Nyní konečně nastal čas a třiadvacetiletá Tereza Mašková vydává song Žár.

Musíme říct, že se jí singl velice povedl. Rodačka z Třince, jež si nedávno ostříhala vlasy, v něm opět ukazuje svůj nádherný hlas a obdivuhodný rozsah. Pochvalu si zaslouží také videoklip, který jí i tentokrát natočil Jakub Mahdal. Doufáme ale, že další novinková písnička přijde dřív než za půl roku. Talentovaná Tereza totiž patří mezi ty zpěvačky, které mají opravdu co nabídnout.

Co na Terezinu novinku říkáte vy? Dejte nám vědět na našem Facebooku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: YouTube

Mohlo by vás také zajímat