Libor Stach
15.6.2019
Kategorie: Celebrity

Neuvěřitelná podoba! Podívejte, jak vypadal dublér Libora Stacha v Ordinaci

Fandové Ordinace v růžové zahradě mají smůlu. Seriál se totiž objevil tento čtvrtek na televizních obrazovkách naposledy. A scénáristé si před prázdninovou pauzou připravili dost napínavé scény. Ty se týkaly především postavy vyšinutého Adama, kterého hraje Libor Stach. Musel za něj dokonce zaskakovat kaskadér.

Charismatický Libor Stach v Ordinaci v růžové zahradě končí. Poslední natáčení ho čekal pěkný adrenalin. Psychicky narušený Adam, kterého v seriálu ztvárňuje, totiž spáchal sebevraždu, kdy skočil ze střechy vysokého domu. Vzhledem k tomu, že herec nemá rád výšky, bylo pro něj natáčení dost nepříjemné. „Točilo se na střeše, se kterými mám docela problém. Navíc ten den bylo asi třináct stupňů, byl silný vítr, takže jsme byli i celkem vymrzlý,“ nechal se slyšet.

Libor Stach a jeho dvojník Jan Arnošt

Libor Stach a jeho dvojník Jan Arnošt

Na samotný skok pak měla produkce samozřejmě najatého kaskadéra. Už tak není lehké najít za herce dubléra, tedy někoho z řad komparzu, který je danému hrdinovi vizuálně podobný. Ještě těžší to pak tvůrci mají, když musí hledat jen v úzkém okruhu kaskadérů. Těm ordinačním se to ale povedlo. Jan Arnošt jakoby z oka Stachovi vypadl. No uznejte sami, jak jsou si ti dva podobní.

Kaskadér jakoby Liborovi z oka vypadl

Opravdu neuvěřitelná podoba. Foto: Libor Stach

Pokud jste si Adama oblíbili, úplně zoufat nemusíte. Stále totiž bude v paměti seriálové Mariky, kterou hraje Andrea Kerestešová Růžičková. A pozor, brzy vám pak přineseme rozhovor se samotným Liborem Stachem, tak nás sledujte.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: TV Nova (1x), Instagram (2x)

Mohlo by vás také zajímat