Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová rozchod
15.6.2019
Kategorie: Celebrity

Konec velké lásky: Jaromír Jágr se rozešel s krásnou Veronikou

A je to tu zase. Náš hokejový bůh Jaromír Jágr nemá ve vztahové oblasti zrovna na růžích ustláno. Na veřejnost se totiž dostala informace, že je opět svobodný. Po několika letech vztahu se rozešel se svou blonďatou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. 

Na začátku vztahu Jágra a Kopřivové bylo Veroničino jméno neustále skloňováno v souvislosti s její pochybnou minulostí, kdy tancovala polonahá u tyče. Přestože nepříjemnou situaci páreček přečkal, nakonec jim společná budoucnost stejnak nevyšla. Před nějakým časem si totiž řekli definitivní sbohem.

„Chtěla bych touto cestou zastavit kolotoč spekulací, který se rozjíždí. S Jaromírem už nějakou dobu netvoříme pár a nežijeme spolu. Rozhodla jsem se jít vlastní cestou,“ napsala na svůj Instagram Veronika. Pravý důvod rozpadu jejich vztahu ale neprozradila.

Žádná Itálie ale mezi nimi není. „Každý z nás už má svůj život. ale vycházíme spolu a vzájemně se respektujeme,“ dodala. K příspěvku křehká plavovláska ještě dodala, že se jedná o její jediné oficiální vyjádření a bude během chvíle smazáno.

Jak je vidno, pořekadlo „štěstí ve hře, neštěstí v lásce“ na úspěšného kladenského rodáka sedí do puntíku. Ve svých sedmačtyřiceti letech je Jágr opět sólo. A že měl po svém boku tolik krásných a úspěšných žen! Připomeňme, že mezi nimi byly moderátorka Lucie Borhyová, Nicol Lenertová, Inna Puhajková, a modelky Iva Kubelková, Andrea Verešová. Teď už je minulostí i Kopřivová. Tak co dámy, jdete na lov?

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také