Dermacol partnerem KVIFF
15.6.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Když se film spojí s krásou aneb Dermacol opět partnerem KVIFF (+ soutěž)

Dermacol měl v pozici oficiálního beauty partnera MFF KV premiéru už loni a zajišťoval líčení a množství doprovodných aktivit pro VIP hosty i běžné návštěvníky festivalu. V hotelu Thermal bude i letos připravena Dermacol BeautyZone, ve které se budou moci dámy nechat nalíčit a načesat, pánové vyzkoušet olej na vousy a odnést si fotku na památku.

Spojení původní české kosmetiky s nejprestižnějším filmovým festivalem ve střední a východní Evropě je více než symbolické. Zatímco MFF KV je spolu s festivaly v Cannes, Berlíně, Benátkách, Šanghaji či Tokiu v hledáčku nejvlivnějších jmen filmového průmyslu, Dermacol je v této branži pojmem díky svému jedinečnému krycímu Cover make-upu, který vznikl v pražských barrandovských ateliérech více než před padesáti lety. Patent na něj firma prodala v roce 1969 do Hollywoodu a dnes může s hrdostí konstatovat, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v kosmetice z Česka.

Není tedy divu, že se stal Dermacol oficiálním beauty partnerem karlovarského festivalu, letos tedy již podruhé. Zajímavostí zajisté je, že díky této spolupráci vzniká i limitovaná edice sprchového gelu. „Sprcháč“ bude mít branding loga 54. ročníku festivalu, půjde tedy o velmi ojedinělý produkt, který bude možné zakoupit i v obchodech s tradičními festivalovými promo materiály.

Rtěnková premiéra

Další novinkou je i Dermacol Beauty point v blízkosti Vřídla u Tržní kolonády, kde bude možné vyzkoušet některou z bestseller dlouhotrvajících barev na rty 16H lip colour. A když už jsme u rtěnek, bude mít zde premiéru i nová Iconic Lips. „Oboustranná tužka z jedné strany obkreslí rty a z druhé je vyplní sytou barvou. Perfektně tak sjednocuje barvu rtů a opticky zvětší jejich objem,“ představila novinku spolumajitelka firmy Dermacol Věra Komárová.

Takže pokud jste milovníci filmů, společenských akcí a kosmetiky, jsou letošní Vary něco pro vás! A co víc, budete zde mít i možnost zakoupit produkty Dermacol se speciální slevou 20 %.

Hrajte na našem Instagramu o rtěnku Iconic Lips:

Soutěž o rtěnku Iconic Lips od Dermacol

Chceš soutěžit? Klikni na obrázek!