Každý hráč Liverpoolu dostane zlatý 24k iPhone X
11.6.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Štědrá odměna za titul. Hráči Liverpoolu obdrží zlatý iPhone

Fotbalisté Liverpoolu získali po čtrnácti letech titul v prestižní Lize mistrů, když ve finále porazili anglického rivala Tottenham. Parádně tak zakončili letošní sezonu, během níž měli blízko i k triumfu v domácí soutěži. Vedení klubu se proto rozhodlo hráče náležitě odměnit. Každému z nich nechalo vyrobit pozlacený iPhone. Speciální edice jim bude připomínat dosažený úspěch.

Mají za sebou perfektní ročník. Liverpool obsadil druhé místo v anglické Premier League, kde až do posledního kola šlapal na paty obhájci titulu z Manchesteru, podruhé v řadě se navíc probojoval do finále nejslavnější evropské soutěže. A dokázal v něm uspět. V souboji dvou anglických mužstev ukázali „Reds“ větší touhu po vítězství a po brankách Mo Salaha a Divocka Origiho oslavili sladký triumf.

Kromě hráčů a fanoušků potěšilo vítězství samozřejmě také vedení klubu, které před sezonou investovalo nemalé prostředky do nových přírůstků. Nyní se rozhodlo své svěřence odměnit. Každý hráč se po návratu z dovolené dočká nového mobilního telefonu. A ne ledajakého. Obdrží pozlacený 24k iPhone X! Produkty od Applu byly vyhotoveny ve speciální edici, zadní kryty tvoří jména a čísla dresu jednotlivých fotbalistů. Nechybí ani logo Champions league.

Fotbalisté Liverpoolu vyfasují zlaté iPhony

Fotbalisté Liverpoolu vyfasují zlaté iPhony

Nádhera, že? Rozhodně to nebyla levná záležitost. Už jen v klasické verzi totiž vyjde tato „hračka“ na téměř 86 tisíc korun! Vedení anglického velkoklubu to ale nijak tížit nemusí. Vždyť za zmíněný triumf Liverpool vyinkasoval od UEFA přes 1,9 miliard korun. Navíc se ještě může těšit na příjmy z televizních práv.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!