Sebastian a jeho song Rub a líc boduje
10.6.2019
Kategorie: Hudba

Sebastian má nejhranější českou písničku: Je to ten nejkrásnější dárek

To je radosti! Sympatický zpěvák Sebastian boduje se svým dosud posledním singlem Rub a Líc, který chytil fanoušky za srdce natolik, že se stal vůbec nejhranější českou písničkou. Pro libereckého rodáka i celý jeho band je to skvělý úspěch.

Prožívá skvělé období. Miláček dívčího publika Sebastian dokázal překonat obtíže s hlasem, zotavil se a začal makat na druhé studiové desce. Zvládl odjet jarní turné, během něhož například dokázal vyprodat pražský music bar Roxy, kde rozjel skvělou show, a nyní se dočkal dalšího úspěchu.

Jeho nejnovější vydaná skladba Rub a líc, jež se objeví na chystaném albu, se totiž stala nejhranějším českým hitem současnosti. Posluchači ji díky své aktivitě posunuli až na samotný vrchol naší hudební pyramidy. Pro 27letého muzikanta je to zadostiučinění. Skladba je totiž jeho osobní zpovědí, má pro něj velkou váhu.

I proto jej tato novinka pořádně potěšila. „Rub a Líc je momentálně nejhranější českou písničkou. Mám z toho strašnou radost! Je to krásný začátek naší druhé desky, která vyjde po prázdninách. Jsem strašně vděčný za tyhle chvíle, dostal jsem novou šanci zpívat a hrát. Děkuji za to, že mám kolem sebe tak úžasný lidi a tým. Neměli jsme úplně lehký období  a tohle je pro nás ten nejkrásnější dárek!“ napsal na svém instagramovém účtu, kde má více než 63 tisíc sledujících.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ahoj ! Chtěl bych se s vámi podělit o radostnou novinku ! Rub a Líc je momentálně nejhranější českou písničkou. Mám z toho strašnou radost ! Je to strašně krásnej začátek naší druhé desky, která vyjde po prázdninách. Jsem strašně vděcný za tyhle chvíle, dostal jsem novou šanci zpívat a hrát, za to že mám kolem sebe tak úžasný lidi a tým, neměli jsme uplně lehký období a tohle je pro nás ten nejkrásnější dárek ! Díky všem co na písni podíleli @oddproductioncz @dominiksmutny_ @dailywoodec @jiriremsa @liboremi @xindlxofficial @warnermusiccz ! Děkuuujeme ! 🖤🙏🏻 PS: tahle píseň je pro mě z alba nejvíc osobní, je opravdu o tom, co jsem zažil nebo prožívám ! #rubalic #newalbum #sebastianmusic #band #singer #hudbaciste #bezkradezi #pokora #radost

Příspěvek sdílený Sebastian Navratil (@sebastian_officialni),

Sebastian za sebou nechal i taková jména, jako jsou Marek Ztracený, Mirai nebo Mikolas Josef. A my mu gratulujeme!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, aby vám neunikly žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat