Sandálové ponožky
10.6.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Ponožky v sandálech už jsou out. Teď frčí ještě horší módní doplňek

Znáte to. Vyrazíte do centra města na procházku, sednete si s kámošema na pivo, a najednou se vedle vás objeví frajer, co má na sobě ponožky v sandálech. Vaše reakce? Smích. Přesně tak to má alespoň většina lidí, která má alespoň špetku vkusu. Tato módní zvrácenost ale nyní dostala nový rozměr. Ano, bude hůř.

Na světě jsou dvě skupiny lidí. Jedna ponožky v sandálech nenávidí, druhá je nosí. Jaká z nich je početnější, je zřejmé. Tento „modní doplněk“, který se zrodil už v pravěku, leze drtivé většině našeho národa na nervy. Když vidí člověka, který má na sobě zelené sandále doplněné nevkusnými červenými fuseklemi, je jim do pláče. To chápeme.

Ale co když tento styl není až tak špatný? Co když může být ještě hůř? V zahraničí přišli se zbrusu novým kouskem, který se co nevidět objeví také v našich končinách. Jde o sandálové ponožky! A vypadají nějak takhle…

Nový módní hit? Sandálové ponožky!

Sandálové ponožky už jsou v prodeji na některých internetových serverech

Síla, co? Třeba v Anglii se však „sandálovky“ těší velké oblibě. Týpci si je oblékají, když jdou na zahradu, neváhají je nasadit ani při rodinné sešlosti. Někteří odvážlivci, kteří jsou rádi středem pozornosti, je dokonce berou s sebou na pláž.

Nevíte, co si obléct, když jdete k vodě? Zde je tipNevíte, co si obléct, když jdete k vodě? Zde je tip

Nevíte, co si obléct, když jdete k vodě? Zde je tip

Jestli se vám tyhle nové punčochy z nějakého důvodu líbí, můžete si je zakoupit. K dostání jsou v populárním internetovém obchodu Amazon, kde je seženete za 12 dolarů. Musíte však počítat s příplatkem za dopravu, jenž vás vyjde na dalších 9 „doláčů“. Ze balíček obsahující jeden pár tedy zaplatíte v přepočtu na 478 korun.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/Sad and useless

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, aby vám neunikly žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat