Dymytry čeká na podzim Revolter Tour
10.6.2019
Kategorie: Hudba

Revolter Tour stručně a přehledně: Kdy a kde zahrají Dymytry?

Dymytry chystají novou desku Revolter, k níž na podzim uspořádají velké turné. Během něho zavítají do jedenácti českých měst, dvakrát se podívají také na Slovensko. Koncertní šňůra odstartuje 26. října v Českých Budějovicích a skončí až těsně před Vánoci. Závěrečná show bude opravdu stylová, proběhne totiž v pražském komplexu O2 universum.

Bude to mela, slibují Dymytry. A my jim věříme. I proto jsme se rozhodli zveřejnit kompletní rozpis podzimního turné Revolter, které bude opět výjimečné. Naši oblíbenci, kteří v songu Pravda a Lež ukázali zbrusu nové masky, si pro své věrné připravili speciální kousek. Na některých akcích je totiž doprovodí tanz metalová skupina Trautenberk. Show předvede také kapela Černá.

Turné, na kterém samozřejmě zazní i songy z chystaného alba, vypukne 26. října v českobudějovickém Výstavišti. První dva listopadové dny budou patřit Karlovým Varům a Plzni, následující víkend zase ožije metalem Liberec. V polovině listopadu bude pokračovat tour ve Zlíně, načež zamíří také do slovenského Trenčína.

Druhou část turné odstartuje show v Pardubicích, po koncertech ve Znojmě a Havlíčkově Brodě se Dymytry podívají opět za naše hranice, 7. prosince totiž zahrají v Bratislavě. Poslední tři zastávky proběhnou v Brně, Ostravě a pražském multifunkčním centru O2 universum.

Kompletní rozpis Dymytry Revolter tour

Kompletní rozpis Dymytry Revolter tour

Předprodej vstupenek začne už v neděli na serveru Ticketstream, tak buďte připraveni. O lupeny bude velký zájem.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archív Dymytry

Sledujte také naše profily na Facebooku a Instagramu, ať vám neuniknou žádné novinky a soutěže!

Přečtěte si také