Ewa Farna a syn Artuš
6.6.2019
Kategorie: Celebrity

Ewa Farna už je maminkou! Chlapečkovi dala vznešené jméno

Česká zpěvačka Ewa Farna přivedla na svět prvního potomka. Radostnou zprávu oznámila prostřednictvím sociální sítě. Její syn dostal vznešené jméno Artuš. Zdědí malý chlapeček hudební geny a půjde ve šlépějích svých rodičů?

Už je oficiálně maminkou. Ewa Farna má za sebou úspěšný porod, který podle serveru eXtra absolvovala jen pár hodin po svém posledním koncertu. Zpěvačka novinku sdělila prostřednictvím svého Instagramu. Malého synka ale prý přivedla na svět už dříve. „Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování tohoto křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní!“ napsala v české i polské verzi.

Synek úspěšné tmavovlásky a tatínka Martina Chobota dostal jméno po legendárním britském panovníkovi z 5. století Artušovi. Farna se rovnou pochlubila i společnou fotografií, na níž již zareagovaly tisíce nadšených příznivců. Kromě „lajků“ dostala třinecká rodačka také řadu gratulací.

Čerstvá maminka bude příští dny a týdny trávit pochopitelně se svým malým, na pódia se pravděpodobně vrátí až na podzim, kdy je v plánu druhá část divadelního turné Málo se známe.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, kde najdete i soutěže.

Mohlo by vás také zajímat