Jakub "Lavi" Štáfek u Pražských služeb
5.6.2019
Kategorie: Celebrity

Rozhodl se pro změnu povolání? Jakub Štáfek makal u Pražských služeb

Jakub Štáfek si splnil dětský sen a vyzkoušel si novou roli. Tentokrát však ne hereckou. Oblíbenec televizních diváků si vzal speciální oranžový oblek a jako člen Pražských služeb vyrazil uklízet pražské ulice. A rozhodně se neztratil, šlo mu to pěkně od ruky.

Herec Jakub Štáfek je muž mnoha tváří. Už několik let působí v nekonečném „nováckém“ seriálu Ulice, kde ztvárňuje roli Matěje Jordána, ve výborném světle se ukázal také v kriminálce Specialisté. Mladší publikum si jej zase oblíbilo díky úspěšnému a zábavném projektu Vyšehrad, kde dal vzpomenout na řadu excesů bývalých i současných hvězdných fotbalistů.

Nyní 29letý sympaťák, který se už ukázal i v boxerském ringu, fanoušky pořádně překvapil. Stal se z něj uklízeč! Jakub využil nabídky Pražských služeb, nahodil oranžový mundúr a vyrazil do centra metropole udělat pořádek. Velký sportovní nadšenec si vyzkoušel jak zametání, tak práci s komunálním vysavačem, tzv. Gluttonem.

Tak co, obstál podle vás pražský rodák v nové roli? Za nás určitě! Spokojená s ním ostatně byla i jeho kolegyně, jež by jej klidně přijala do týmu na plný úvazek. Ale nebojte, prozatím zůstane u herectví.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde najdete i soutěže.

Přečtěte si také