Kinsey Wolanski narušila finále Ligym istrů
2.6.2019
Kategorie: Celebrity

Tip pro influencery! Modelka narušila finále Ligy mistrů, získala 2 miliony sledujících

Finále nejslavnější fotbalové evropské soutěže přineslo nečekanou podívanou. Překvapivě se však o ni nepostarali samotní fotbalisté, nýbrž vnadná modelka Kinsey Wolanski. Ta se během první půle rozhodla v jednodílných plavkách vniknout na hrací plochu a připravila mužským návštěvníkům skvělý zážitek. Okamžitě se stala slavnou.

Ne nadarmo je tenhle fotbalový zápas vrcholem každé sezony. Zahrát si o titul v Lize mistrů je snem každého hráče, na klubové úrovni nelze dosáhnout ničeho většího. I proto příznivci na madridském stadionu Wanda Metropolitano, který tenhle mač hostil, očekávali, že se dočkají nezapomenutelné podívané. Ta nakonec skutečně přišla. Díky odvážné fanynce!

V době, kdy Liverpool vedl díky proměněné penaltě 1:0, přerušila utkání blonďatá kráska. Vnadná dívka v jednodílných plavkách s nápisem „Vitaly uncensored“ doběhla až na polovinu hřiště, načež ji musel zkrotit jeden z členů ochranky. Kvůli tomu, že se jí při dlouhém běhu sexy „bodýčko“ zařízlo, toho přítomným stoupencům i milionům divákům u televizních obrazovek ukázala opravdu hodně.

Kinsey Wolanski narušila finále Ligy mistrů

Kinsey Wolanski narušila finále Ligy mistrů

Po závěrečném hvizdu vyšlo najevo, že se jedná o ruskou modelku a začínající herečku Kinsey Wolanski. A dá se očekávat, že se nabídky jen pohrnou! Díky své show totiž získala kýženou popularitu a během pár minut se stala nejvyhledávanější osobou na internetu. Největší „boom“ zaznamenal její Instagram, kde získala více než dva miliony sledujících. Předtím, než se ukázala fotbalovému světu, měl tento účet 100 tisíc followers. Marketing jak vínko.

Akce atraktivní Rusky má ale také stinnou stránku. UEFA jí za narušení finále, které Liverpool dovedl do vítězného konce, udělí mastnou pokutu. Jak velká bude, zatím není známo.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, Twitter

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde najdete i soutěže.

Mohlo by vás také zajímat