Kinsley Wolanski, která se zúčastnila Ligy mistrů, přišla o Instagram
2.6.2019
Kategorie: Celebrity

Miliony followers jsou fuč! Hvězdě finále Ligy mistrů smazali Instagram

Slyšel o ní už každý. Ruská modelka Kinsey Wolanski se během sobotního večera stala naprostou hvězdou, když ukázala své vnady milionům fotbalových fanoušků. Její internetová sláva ale skončila tak rychle, jak začala. Blonďaté krásce smazali účet na Instagramu. Jak je to možné?

Začínající hvězda ruského modelingu se díky představení v Lize mistrů stala za pár hodin celebritou. Během finálového střetnutí mezi Liverpoolem a Tottenhamem vběhla na plac a v plné kráse se ukázala celému světu. Jak později vyšlo najevo, celou akci měla dopředu naplánovanou. Její přítel Vitaly Zdorovetskiy, který vytváří virální videa na Youtube a dříve se angažoval v pornoprůmyslu, si nejdiskutovanější moment natáčel od samého začátku na telefon.

Důvod, proč se mladá dívka rozhodla narušit sledovaný mač, je zřejmý. Reklama. A že se povedla! Už během prvního poločasu jí raketově začal stoupat počet sledujících na Instagramu. Ze sta tisíc příznivců se přes noc stal milion, dnes už jich bylo více než 2 a půl milionu. Ale práce kvapná, málo platná. Zmíněný účet, jenž z velké části obsahoval odvážné a polonahé fotky, byl smazán!

Důvod? Wolanski nejspíš přišla o svůj „Instáč“ právě kvůli nadměrnému přísunu nových stoupenců, což se algoritmu této sociální sítě zdálo dosti podezřelé. Druhou možností pak je, že byl účet zablokován kvůli sexuálnímu obsahu. Vrátí se půvabné Rusce ztracená internetová sláva?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde najdete i soutěže.

Mohlo by vás také zajímat