Dymytry vydají na podzim desku Revolter.
2.6.2019
Kategorie: Hudba

Dymytry oznámili novou desku Revolter. V rámci tour zamíří i na Slovensko

To, na co fanoušci úspěšné kapely Dymytry čekali, je konečně tady! Metalová skupina oficiálně oznámila vydání nové desky Revolter, která spatří světlo světa letos na podzim. S chystaným nosičem zároveň odjede tour. Ta proběhne rovnou v jedenácti českých městech, zavítá ale také za hranice.

Metalová kapela vydá nové album téměř přesně po dvou letech. Nástupcem dosud posledního projektu, dvojalba Reser, který přišel na trh v prosinci roku 2017, bude deska Restart. Právě tento název zvolili kluci z Dymytry pro své další „dítě“. Ačkoliv se o něm mluvilo už delší dobu a v našem rozhovoru frontman Jan „Protheus“ Macků podotkl, že jej můžeme očekávat na jaře, poslechneme si jej začátkem podzimu.

Jeden song z chystaného nosiče už je venku, a sice skladba Pravda a Lež, v jejímž klipu skupina zároveň představila zbrusu nové masky. S nimi naši oblíbenci nedávno objeli úspěšné jarní tour, během kterého přivítali pod pódiem desetitisíce nadšených příznivců. A turné chystají také ke zmíněné desce.

Revolterové pecky přivezou rovnou do jedenácti českých měst. Představí se například v Českých Budějovicích, Plzni, Brně, Ostravě či hlavním městě. A protože je band čím dál víc populárnější také u našich sousedů, dočkají se i hudební posluchači v Bratislavě a Trenčíně. Konkrétní data zatím nejsou známa, už teď však můžete ladit hlasivky.

Že je podzim daleko? Nezoufejte! Dymytry samozřejmě opět vyrazí také na sérii letních festivalů, už za dva týdny se ukáží na největší tuzemské multižánrové akci Votvírák. Stále můžete soutěžit o vstupenky.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde najdete i soutěže.

Přečtěte si také