Kateřina Sedláková pořádá koncert pro Nikolase
25.5.2019
Kategorie: Celebrity

Kateřina Sedláková pořádá koncert pro malého Nicolase, jemuž nepomohla pojišťovna

Herečka Kateřina Sedláková se sice s partnerem, muzikálovým zpěvákem Peterem Pechou, letos chystá na svůj velký den, přesto se momentálně naplno věnuje především přípravě charitativního koncertu CESTOU NECESTOU, který má za cíl vybrat peníze na rehabilitaci osmiletého Nicolase.

Je vidět, že má Kateřina Sedláková srdce na pravém místě. Málokdo se rozhodně uspořádat koncert jen proto, aby pomohl cizímu nemocnému chlapečkovi. „Když mě oslovila Nicolasova maminka s žádostí o pomoc, neváhala jsem ani vteřinu,“ prozradila herečka. Osmiletý Nicolas měl při narození krvácení do mozku, což zapříčinilo středně těžkou mentální retardaci, trpí známky autismu, má spastickou pravou ruku a k tomu všemu ještě vrozenou deformitu nohou, samovolně se mu propadá kotník a koleno se mu stáčí dovnitř. Úhradu rehabilitace ale pojišťovna nehradí.

Kateřina spolu s partnerem Peterem Pechou tak chtějí celý výtěžek z charitativní akce Cestou necestou věnovat právě na jeho rehabilitaci. Tento sympatický muzikálový pár věří, že se podaří získat co nejvíce finančních prostředků. „Je to první charitativní koncert, který pořádáme, a mám velkou radost, že nás podpoří bez nároků na honorář skvělá parta umělců,“ okomentovala kudrnatá kráska.

Kateřina Sedláková s Nicolasem

Kateřina Sedláková s Nicolasem

Na koncert pro Nicolase, který se bude konat už 16. června v 19:00 hodin v pražském Klubu Joe, dorazí známá jména, jako je Martin Písařík, Ondřej Ruml, Elis Mrázová, Emma Smetana nebo kapela Inspektor Kluzó Tomáše Matonohy. Večerem pak budou provázet samotní organizátoři, tedy Kateřina Sedláková s Peterem Pechou.

Lístky v hodnotě 290 korun můžete zakoupit na serveru www.goout.net  Pokud chcete přispět, ale nemůžete se koncertu zúčastnit, je možné poslat i symbolickou částku 100 korun nebo zakoupit pomyslných vstupenek více stejným způsobem.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv Kateřiny Sedlákové

Přečtěte si také