Tvářenka Melon Dollar Baby od L`Oréal
19.5.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Otestováno: Jaká je nová tvářenka Melon Dollar Baby od L`Oréal?

Milovnice bronzujících a tvářenkových pudrů od L`Oréal jistě netrpělivě čekaly, až se k nám na pult drogerií dostane tvářenka Melon Dollar Baby, která mimo jiné láká na vůni melounu. Jaká je v porovnání se svou „peach“ sestřičkou, a stojí za to si ji pořídit?

Z řady Wake Up & Glow od pařížské značky L`Oréal vzešly dva opravdu povedené produkty, a sice bronzer s názvem Back to Bronze a tvářenka Life’s a Peach. Bronzer Back to Bronze se prodává v jednom odstínu, který na první pohled vypadá dost tmavě. Toho se ale bledulky nemusí vůbec bát, na líčkách totiž tak tmavý vůbec není. Naopak, na pleti vypadá velice přirozeně, kdy ji dodá jen lehce opálený vzhled. Pigmentace je tedy tak akorát, má slušnou výdrž, zajímavý design a velmi praktické balení se zrcátkem a štětečkem, tudíž je ideálním parťákem také na cestování. 

L`Oréalu se povedla i tvářenka Life’s a Peach. I ta sice vypadá na první pohled až moc pigmentovaná, přesněji až moc dooranžova, její finish je ale krásně přirozený. Na líčkách vykouzlí krásnou, lehce meruňkovou barvu, která jim dodá svěžest a zdravý vzhled. Taktéž zaujme velmi praktickým balením se zrcátkem a štětečkem, přesto není nijak velká, aby se nevešla do vaší kosmetické taštičky. Jejím bonusem je nádherná vůně po broskvích. Takže pokud sháníte tvářenku v meruňkovém odstínu, která s vámi vydrží celou pracovní dobu, hurá do ní.

Tvářenka Melon Dollar Baby od L`Oréal

Tvářenka Melon Dollar Baby od L`Oréal

A konečně se dostáváme k L’Oréal novince neboli roztomilé tvářence Melon Dollar Baby. Ta ač na promo obrázcích vypadá čistě růžově, ve skutečnosti je sice růžová, jen maličko s nádechem do oranžova. To ale rozhodně nevadí, protože to není tvářích skoro vůbec znát. Pigmentace je tak akorát, takže se nemusíte bát, že budete při jejím nanesení vypadat jak „Marfuša“, a to i tehdy, pokud na štětec naberete větší množství barvy. Určitě vás dostane její melounová vůně, která je opravdu skvělá. Prostě další skvělá tvářenka z řady Wake Up & Glow.

Jediný rozdíl, který je patrný na první pohled, je v tom, že je oproti svým „kolegyním“ útlejší. Je to dáno tím, že tato tvářenka neobsahuje ani zrcátko ani štěteček. A je to celkem škoda, hlavně toho zrcátka, které jsem u předchozích produktů oceňovala.

Novinku Melon Dollar Baby pořídíte za cenu jako její meruňkovou sestřičku a zmiňovaný bronzer, tedy za zhruba 250 korun. Zatímco u „sousedů“ na ni natrefíte téměř všude, včetně drogerií, u nás ji zakoupíte zatím jen na Vivantis, Krasa.cz a v Mallu. Nicméně ať sáhnete po jakémkoli produktu z této řady, nebudete litovat.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat