Liberecký Hank pokřtil v Praze desku Oceán
9.4.2019
Kategorie: Hudba

Hank pokřtil v Lucerně desku Oceán a stylově zakončil první turné

Liberecký raper Hank vystoupil v Lucerna Music Baru, kde představil a zároveň pokřtil své první sólové album Oceán. Na povedené show, kam dorazily stovky fanoušků, převzal také platinovou desku za prodej CD Andělé x Démoni, které vydal s kapelou Atmo Music.

Když známá a úspěšná kapela Atmo Music ohlásila svůj rozpad, mnozí fanoušci měli obavy, co bude s jejími členy dál. Zatímco producent Ondřej Turták alias ODD se přidal k bandu Sebastiana, raper Hank se vydal na sólovou dráhu. A už stihl vydat první album.

K premiérovému dílu, které pojmenoval Oceán, se rozhodl také uspořádat Tour. Šňůru čtrnácti akcí uzavřel v pondělí v pražském Lucerna Music Baru, kam si jej přišly poslechnout přes tři stovky příznivců. Ti se dočkali povedené a více než hodinové show.

Raper s výjimečným hlasem zahrál se svým dvorním DJem Ondřejem Laubem jak skladby z Oceánu, jako jsou Sám, Johny Cash či Město, tak starší pecky. Nechyběly tak hity Andělé ani Polety. Zlatým hřebem večera bylo pokřtění vydaného CD.

Liberecký Hank pokřtil v Praze desku Oceán

Liberecký Hank pokřtil v Praze desku Oceán

Koncertu se zúčastnilo ještě několik dalších interpretů. Přímo na podiu byl 22letý kytarista Mahoney, jenž se podílel na kompletní produkci Oceánu. V hledišti se poté objevili třeba Iron KapTroublegangu či již zmíněný ODD, který společně s Hankem převzal platinovou desku za prodej alba Andělé x Démoni z roku 2014.

Pokřtěné CD Oceán, jež obsahuje celkem deset skladeb a tři featuringy, je stále v prodeji. Zakoupit si jej můžete například na stránkách Bontonlandu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv Hanka

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,