Herec Jared Bailey je nově v seriálu Ulice
5.4.2019
Kategorie: Film

Exotický herec v seriálu Ulice? Diváci se vztekají a píší nenávistné vzkazy

Nekonečný seriál Ulice v tomto týdnu nabral novou posilu. Do dějové linky přibyl herec tmavé pleti Jared Bailey, jenž výrazně zasáhne do života některých seriálových postav. Ihned po oznámení, že se ve sledovaném snímku objeví, se strhla vlna velké kritiky. Někteří diváci to nemohou skousnout.

Seriál televize Nova v poslední době hodně překvapuje. Poté, co jsme vám přinesli informaci, že v Ulici po několika letech skončí Patricie Solaříková, jež ztvárňuje roli Terezy Jordánové, se diváci dočkali další novinky. Tentokrát v podobě nové tváře.

V tomto týdnu se v nekonečném snímku, který běží na obrazovkách od pondělí do pátku, objevil Jared Bailey. Americký herec tmavé pleti bude hrát milence Anny Kadeřávkové neboli Roziny. Ta se s ním podle scénáristů seznámila v New Yorku, kde se dali dohromady.

Angažování Baileyho, jenž se kromě herectví živí také modelingem či hudbou, některé diváky pořádně zaskočilo. A to ne zrovna v dobrém slova smyslu. Když Nova tuto novinku zveřejnila na sociálních sítích, strhla se vlna kritiky a urážek. „Trapná euroafrickosluníčkářská propaganda. A nechte si ty kydy, že je to super mít v Ulici černocha,“ vztekala se jedna z divaček.

Někteří dokonce hrozí, že se na Ulici přestanou dívat. „Hm, asi to po skoro čtrnácti letech přestanu sledovat, tohle už je fakt moc. Co vymyslíte příště?“ napsal další rozhněvaný fanoušek. „Vážně super. Pokud se to bude takhle dál rozvíjet, Ulice u mě končí,“ stojí také u příspěvku, na který zareagovalo přes tisíc uživatelů.

Kvůli nové postavě se tak příznivci úspěšného seriálu rozdělili na dvě poloviny. Zatímco jedna s novým přírůstkem nesouhlasí, ta druhá ji obviňuje z rasismu a xenofobie.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat