Soutěž festival Votvírák 2019
2.4.2019
Kategorie: Hudba

Na Votvírák se slevou: Máme pro vás speciální kód!

Chystáte se letos v červnu na multižánrový hudební festival Votvírák? Skvěle, právě teď nastal čas koupit lupeny. Speciálně pro vás, naše čtenáře, totiž máme speciální slevový kód, díky němuž nakoupíte vstupenky výhodněji. 

Festival Votvírák je velmi oblíbenou akcí hudebních fajnšmekrů. Každoročně se tak v červnu sjíždí do areálu milovického letiště, které je nedaleko od Prahy, tisíce nadšenců české a slovenské hudby, aby se pobavili a poslechli si své oblíbence „live“.

A i letošní ročník budou mít fanoušci žně. Na jevišti to rozbalí populární kapely jako KryštofDivokej BillRybičky 48DymytryHorkýže SlížeSto zvířatGaia Mesiah, MandrageWohnout, Mirai či interpreti RytmusXindl X, Jakub Děkan a Vojta Dyk s jeho B-side bandem.

Letos akce připadla na 14. – 16. června 2019. Že už máte termín Votvíráku v diáři poznamenaný, ale vstupenky nikde? Udělali jste dobře, že jste s jejich nákupem počkali. Speciálně pro naše čtenáře totiž máme fajnovou slevu, kterou naleznete níže. Ale neotálejte, tato akce platí pouze 14 dní!


Jak slevu uplatnit? Je to jednoduché. Jděte na festivalový shop a při nákupu zadejte speciální kód PRAKULTURA
Vstup STANDARD za 399 Kč (místo aktuálních 459 Kč)
Vstup KOMBI za 559 Kč (místo aktuálních 639 Kč)  
Platnost do 14.4.2019

POZOR! Momentálně soutěžíme o 4 volné vstupenky na našem Instagramu, soutěž běží do 12. června.

Připravila Redakce PraKultura a festival Votvírák

Mohlo by vás také zajímat