Kali obdržel platinovou desku za album Dovi Dopo
30.3.2019
Kategorie: Hudba

Další úspěch! Raper Kali dostal platinovou desku za album Dovi Dopo

Slovenský raper Kali opět může slavit. Během vydařené Dovi Dopo tour vyprodal většinu klubů, včetně včerejšího koncertu v Bratislavě. Ten měl navíc jednu speciální příchuť. Skvělý hudebník na ní obdržel sedminásobnou platinovou desku za poslední vydané album. Jak uvedl, vděčí za to fanouškům.

Už když Kali vydal své dosud poslední album Dovi Dopo, které bylo jeho jubilejním desátým nosičem, fanoušci šíleli. Hned v první dny si jej zakoupily tisícovky příznivců. Ty následně velice potěšila zpráva, že se jejich oblíbenec rozhodl uspořádat svoji největší tour napříč Slovenskem i Českou republikou.

A ta se opravdu vydařila. 35letý raper vyprodal většinu klubů, a to včetně show v pražském Foru Karlín, kam zavítalo kolem čtyř tisíc posluchačů. Pro porotce soutěže The Voice to byla jedna z nejvydařenějších show v kariéře. To nejlepší ale přišlo včera v Bratislavě. Kali na ní totiž obdržel platinovou desku.

„Včerejší noc byla výjimečná i v tom, že jsem dostal tuto sedminásobnou platinovou desku za prodej albumu Dovi Dopo. Respektive jsme je dostali společně s našim vydavatelstvím Kali Records. Takže děkujeme našim fanouškům, protože o to, co držím v ruce, jste se postarali vy,“ napsal na svůj Instagram.

Poslední akce zmíněného tour proběhne už dnes v klubu Milenium ve Velkých Pavlovicích. Dorazíte?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,