Mikolas Josef vyprodal Fórum Karlín
28.3.2019
Kategorie: Hudba

To bude debut! Mikolas Josef přidává lístky na vyprodaný koncert ve Foru Karlín

Premiérový koncert? Vyprodáno. Mikolas Josef dokázal prakticky nemožné, jeho debutovou show bude sledovat zaplněné Forum Karlín. Poprvé tak předstoupí před tisíce lidí se svou mega podívanou, při které ho doprovodí kapela, tanečníci, ale i afričtí vokalisté. Prodejce se rozhodl uspokojit volání fanoušků a přidal do prodeje posledních 100 vstupenek do Touch the star zóny.

Už po první zprávě, že se mladý, veleúspěšný český zpěvák Mikolas Josef konečně rozhodl uspořádat debutový koncert, vypuklo u fanoušků nadšení. Bodejť by ne. 23letý sympaťák, který vydal už několik peckových songů, jako jsou Lie To My, Me Gusta či nejnovější hit Abu Dhabi, je na naší scéně naprosto výjimečný. A výjimečná bude i jeho první show, jež se dnes oficiálně vyprodala.

Ti, co si stihli žádané lupeny zakoupit, se kromě zmíněných songů dočkají také speciální vizuální show světového formátu. Na koncert neúspěšnějšího Čecha v celosvětově sledované soutěži Eurovision Song Contest navíc zavítá řada celebrit, ale i Mikolasovi přátelé z hudební branže. „Poprvé je pouze jednou, a proto děláme maximum, abychom si tu hodinku a půl všichni pořádně užili,“ popisuje přípravy talentovaný umělec, jenž se kvůli jednomu z klipů neváhal odbarvit.

Forum Karlín se pro veřejnost otevře už v 18:00 a samotná koncertní show odstartuje ve 20:00 hodin. Posledních 100 vstupenek na ojedinělou show pražského rodáka, který bude headlinerem letošního ročníku festivalu Colour v Řecku, můžete zakoupit zde. My tam budeme, co vy?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv Mikolase Josefa

Mohlo by vás také zajímat