Karlos Vémola bude křtít knihu Lvi žerou první (#lvizerouprvni)
24.3.2019
Kategorie: Celebrity

Z bijce spisovatelem. Karlos Vémola vydává knihu, na křest dorazí i Noid

Lvi žerou první! To je heslo, které používá nejslavnější zápasník v našich končinách Karlos Vémola. Pojmenoval tak i svoji první autobiografickou knihu, kterou bude už ve středu křtít v prostorách pražského obchodního centra Atrium Flora. Spolu s ním se na očekávané akci představí zpěvák Václav Noid Bárta, jehož si slavný sportovec vybral jako kmotra svého díla.

Co se týče sportu, má už toho tenhle borec hodně za sebou. Karlos Vémola se zasadil o proslavení bojového sportu u nás, jako první Čech se dostal do organizace UFC, jež se těší velké prestižnosti. Získal několik titulů, udělal si jméno i v Anglii. Nyní se zkusí prosadit také na uměleckém poli. Rozhodl se vydat autobiografickou knihu.

Její název Lvi žerou první bude na obalu vyobrazen populárním hashtagem. Dílo obsahuje detailní popis osudu slavného zápasníka, poutavý příběh ve formě rozhovoru má čtenáře zaujmout velkým odhodláním i neústupností. Přesně těmito vlastnostmi je 33letý sportovec známý. Na křest, který proběhne ve středu 27. března od 16:30 hodin v obchodním centru Atrium Flora v Praze, můžete dorazit i vy. Po představení knihy bude následovat autogramiáda.

Karlos Vémola vydává knihu Lvi žerou první (#lvizerouprvni)

Karlos Vémola vydává knihu Lvi žerou první

Kromě samotného Vémoly se na akci ukáže také herec a zpěvák Václav „Noid“ Bárta, jehož si „Terminátor“ vybral jako kmotra své premiérové knihy. S oběma bude možnost pořídit si „selfíčko“ či si samozřejmě odnést podepsanou knížku. Připravena budou i speciální trička, která byla vyrobena v limitované edici k příležitosti této akce. Dorazíte?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook

Přečtěte si také