Slovenský raper Rytmus.
20.3.2019
Kategorie: Hudba

Festival Votvírák opět pojede bomby. Dorazí Rytmus i Vojta Dyk

Je to až neuvěřitelné. Oblíbený multižánrový festival Votvírák, který nabízí to nej z české a slovenské hudební scény, se letos uskuteční již po třinácté. A ve svém nabitém programu má fajnšmekrům rozhodně stále co nabídnout.

Populární festival otevře své brány 14. června a bude trvat dva dny. Místo konání je tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích, kde vystoupí opět spousty zvučných jmen. Někteří jsou zde téměř jako doma. Mezi pravidelné účinkující patří například kapely Kryštof, Divokej Bill, Rybičky 48, Dymytry, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Mandrage, Wohnout, Mirai či interpreti Rytmus a Xindl X.

Co by to ale bylo za lákavý festival, kdyby na něm byla stále ta samá jména? Pořadatelé tak i letos oslovili „votvírákovské“ nováčky. Páteční program bude patřit hvězdné premiéře Vojty Dyka & B-side bandu. Svoje poprvé si zde letos odbudou i několikanásobná Slavice Hana Zagorová, držitelé ceny Anděl David Stypka s kapelou Bandjeez či The Atavist.

Sobotní program obohatí zdejší nováčci v podobě kapely Artmosphere a Jakuba Děkana. Velký festivalový comeback čeká partičku Gaia Mesiah, a poprvé návštěvníky festivalu roztančí duo Těžkej Pokondr & Rakeťáci, byť ohlásili ukončení kariéry.

POZOR! Momentálně soutěžíme o 4 volné vstupenky na našem Instagramu,

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat