The Voice porota
12.3.2019
Kategorie: Hudba

Odhaleno: Proč se porotci The Voice ještě nepřevlékli?

Mnozí diváci „novácké“ hudební show The Voice si ťukali na čelo nad tím, proč chodí porotci stále ve stejném oblečení. Poté, co dostali „hejt“ i od novinářů, konečně známe odpověď. S pravdou ven šel slovenský raper Kali. 

The Voice sice patří mezi populární pořady, jsou ale věci, nad kterými lze přimhouřit oči jen těžko. Ať už jsou to nekonečné příběhy soutěžících, které hrají na city diváků, podivné chování Jany Kirschner či stejné oblečení porotců. Ano, ve všech dílech mají Kirschner, Dyk, Vojtek a Kali totožné oblečení.

Teď ale populární slovenský raper z Petržalky důvod stejného ošacení uvedl na pravou míru. „Výběry se točily čtyři dny a aby se daly sestříhat (například část prvního natáčecího dne se čtvrtým) a vsunout do jedné části, museli jsme mít na sobě stejný outfit, aby to ladilo,“ odhalil na svém Instagramu.

Kali neboli novopečený tatínek a majitel deseti alb ale své fanoušky ubezpečil, že není žádný špindíra. „V každém případě každého ubezpečuji, že slipy a ponožky jsem si měnil,“ uvedl na pravou míru se smíchem a dodal, že v soubojích a live přenosech už budou oblečení samozřejmě střídat.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: