MARPO & TroubleGang ANARCHY TOUR 2019
10.3.2019
Kategorie: Hudba

MARPO & TroubleGang vyrážejí na ANARCHY TOUR 2019. Co všechno chystají?

Fanoušci rapera Marpa se mají opět na co těšit! Jejich oblíbenec totiž chystá se svou partičkou TroubleGang klubové turné s názvem ANARCHY TOUR. Marpo a jeho tým v jeho rámci zavítá do devíti měst napříč celou republikou.

Loňský rok byl pro Marpa jedním z nejúspěšnějších. Podařilo se mu vyprodat květnový koncert v O2 areně, v listopadu vydal rozsáhlou biografii Otakar III, která stále patří k nejprodávanějším biografiím v ČR a v prosinci opět vyprodal pražskou O2 arenu, tentokrát jako headliner a vítěz boxerského zápasu s Rytmusem.

I na letošek Marpo chystá pro svoje fanoušky pořádnou nálož. Už 22. března odstartuje spolu se svým TroubleGangem klubové turné ANARCHY TOUR. „Turné je inspirované hororovým thrillerem The Purge režiséra Jamese DeMonaco. Stejně jako ve filmu budou mít lidi možnost pogovat a užívat si show naplno během vymezenýho času, který určí odpočet,” uvádí Marpo.

Populární raper slibuje, že to bude jejich zatím nejpropracovanější klubová show. „Zatímco loňská tour pouze defacto představila album Dead Man Walking, tentokrát vezeme novou koncepční show. Na koncertech představíme nového bubeníka Miku Ronose a zazní nové ochutnávky z připravovaného alba TroubleGangu stejně jako tracky, které jsme dlouho, nebo ještě vůbec naživo nehráli,” láká fanoušky Marpo. 

ANARCHY TOUR 2019
22.3. Plzeň, KD Šeříková
30.3. Hradec Králové, Denoche
04.4. Most, Sportovní hala
05.4. Třebíč, Roxy Club
06.4. České Budějovice, KD Vltava
11.4. Olomouc, S Klub
12.4. Brno, Sono Centrum
13.4. Ostrava, Brickhouse DOV
18.4. Praha, Velká Lucerna

Předprodej vstupenek na všechny akce naleznete na oficiálním webu Marpa.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Tomáš Beran

Mohlo by vás také zajímat