Ladislav Korbel v The Voice
10.3.2019
Kategorie: Hudba

Divadelní prkna už ho omrzela? Fešný muzikálový zpěvák to zkouší v The Voice

Výběr soutěžících hudebního pořadu The Voice je téměř kompletní. Už to vypadalo, že mezi nimi nebude nikdo známý, ale na poslední chvíli se ukázal mladý muzikálový zpěvák Ladislav Korbel. Porotce Josef Vojtek dokonce přizná, že je jeho kolega. Že by zafungovala protekce?

Už dnes večer v „novácké“ soutěži The Voice vystoupí sympatický Ladislav Korbel, který k hudbě opravdu nemá daleko. Vystupuje totiž už několik let jako profesionál. Ne tedy jako sólový zpěvák, ale jako ten muzikálový. A neúčinkuje rozhodně v žádné alterně či v amatérských souborech.

V současné době je k vidění v Divadle Hybernia, a to v jedné z hlavních rolí muzikálu Iago, menší roli tam má v Mefistovi. V Hudebním divadle Karlín účinkuje v představení Čas růží, které je plné hitů Karla Gotta, příznivci Divadla Broadway ho pak mohli vidět v Mýdlovém princi, jež je pro změnu složen z Neckářových písní.

Právě v muzikálech se jednatřicetiletý fešák seznámil s Josefem Vojtkem, tedy jedním z porotců The Voice. „My se známe, je to můj kolega. Vím tedy, jaký má hlas i jaký je člověk. Nebudu tě přemlouvat, koho si máš vybrat. Myslím, že jak já, tak i Kali se dokážeme postarat o to, aby ses dostal co nejdál,“ řekl mu po vystoupení divoký rocker z Kabátů.

Ladislav Korbel v muzikálu Mýdlový princ

Ladislav Korbel v muzikálu Mýdlový princ

Korbelovo vystoupení v The Voice ohromilo právě Vojtka a Kaliho, Kirschner a Dyk se po jeho výkonu neotočili. Do jakého ze dvou týmů se tedy Láďa vydá? Vybere si svého kolegu, nebo půjde do „neznáma“? To se dozvíte dnes večer na TV Nova.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: TV Nova, Instagram

Mohlo by vás také zajímat