Sebastian v klipu Rub a Líc
24.2.2019
Kategorie: Hudba

Fešák Sebastian má nový klip! Je to moje osobní zpověď, říká

Ještě, než se rozjede na netrpělivě očekávané jarní turné, připravil populární sedmadvacetiletý Sebastian pro své fanoušky novinkový videoklip. Natočil ho k písni Rub a líc, která nese stejný název jako právě ona blížící se zpěvákova koncertní šňůra.

Zatímco koncem loňského roku měl kvůli zdravotní indispozici idol dívčích srdcí Sebastian Navrátil delší pracovní pauzu, letos pracuje o sto šest. V plné síle připravuje dle jeho slov největší samostatná vystoupení v jeho dosavadní kariéře a do toho ještě nové písně, které plánuje vyšperkovat i zajímavými videoklip. A jeden takový představil právě teď.

Po Bestselleru přichází na řadu song s názvem Rub a líc. „Jsme strašně šťastní, že se to všechno tak povedlo! Děkujeme celému týmu,“ vzkázal mladý interpret na svém Instagramu. Poděkování samozřejmě vedlo hlavně k režisérovi klipu, kterým není nikdo jiný než známý raper Lipo.

Zpěvák zároveň na sociálních sítích přiznal, že tento singl patří mezi jeho tzv. srdcovky: „Je mojí osobní zpovědí, ve které popisuji svůj několikaletý vztah, který si prošel snad vším. Určitě jste se někdy dostali do situace, kdy jste přemýšleli nad tím, co by se stalo, kdybyste se tehdy zachovali, rozhodli anebo udělali něco jinak. Často vnímáme naše problémy, důvody k hádkám jako závažné a plýtváme naší energii na jejich řešení. Někdo se hádá denně, někdo prohádá celý život, ale když přijde na zdraví, všechny naše problémy se stanou maličkostí, važme si druhého, važme si zdraví, nic není věčné.“

Chcete si tuto novinku a další Sebastianovy songy vychutnat naživo? Není nic jednoduššího, než se vydat na jeho turné. Zpěvák vyrazí do tří velkých měst, do Brna, Liberce a samozřejmě do Prahy. Do hlavního města se chystá ve středu 10. dubna. Ve zdejším hudebním klubu Roxy bude mít nejen koncert, ale zároveň křest své druhé desky. Ta se ponese taktéž název Rub a líc. Vstupenky na akci koupíte v předprodeji za cenu 299 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: