Mikolas Josef v klipu Abu Dhabi
1.2.2019
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef vydává song Abu Dhabi. Napsal ho za méně než hodinu

Není to tak dlouho, co úspěšný třiadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef představil před vystoupením Rity Ory v madridské WiZink aréně singl Me Gusta, a už vydává další song. Pojmenoval ho Abu Dhabi a nese se ve stylu disco-funky.

Na novinkové písni je zajímavý její vznik, Mikolas ji totiž vytvořil v rekordním čase. „Abu Dhabi jsem napsal za méně než hodinu, ta rychlost byla neuvěřitelná, ve studiu měl singl fakt úspěch a když jsem ho pouštěl přátelům, všichni z něj šíleli. Věděl jsem, že mám v rukou něco speciálního,“ okomentoval Mikolas Josef.

Mnohem víc práce měl mladý umělec s videoklipem. „Klip nám zabral týdny práce, tréninky choreografie probíhaly přes měsíc a samotné natáčení trvalo 21 hodin, během kterých ze sebe můj tým dostal maximum energie. Tenhle singl se dost liší od mojí předchozí práce, takže se nemůžu dočkat, až se dozvím, co si o něm myslí moji fans,“ dodává.

Abu Dhabi je první píseň, která vyšla po Mikolasově podpisu smlouvy s BMG Music Publishing London. Mikolas Josef se stal prvním českým umělcem v historii, jenž podepsal smlouvu s tímto předním vydavatelstvím, která zastupuje třeba Bruno Marse, The Cure, Maroon 5 a mnoho dalších světových hvězd.

Připomeňme, že už začátkem dubna zpěváka čeká první sólový koncert. Pražské Forum Karlín, ve kterém se bude konat, je pro necelé čtyři tisíce lidí, přesto je již akce s názvem My name is Mikolas téměř vyprodaná.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Matěj Třešňák

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: