Patricie Solaříková
18.1.2019
Kategorie: Celebrity

Šok pro fandy nekonečného seriálu: Solaříková končí po 13 letech v Ulici

Všechno má svůj konec. Tedy snad až na seriál Ulice. I když i tam mnoho příběhů a postav končí, momentálně to je třeba herečka Patricie Solaříková, která zde hraje už od úplného začátku. Co ji k odchodu vedlo a má v záloze nový kšeft?

Mnozí fanoušci tohoto „nováckého“ seriálu tak jistě budou smutnit. Patricie Solaříková nejenže hrála v Ulici už od prvních dílů, ale navíc ztvárňovala kladnou postavu, které jsou pro diváky pochopitelně vždy sympatičtější. „Po 13 letech jsem si řekla, že v nejlepším se má přestat. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase jít dál,“ zdůvodnila na Instagramu.

Kdo tak rád sledoval její vývoj od školačky, po profesorku a teď i celkem nerozhodnou novomanželku, má smůlu. „Věřim, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánový/Kučerový odpočinou. I já jsem to potřebovala,“ dovysvětlila usměvavá blondýnka.

Patricie Solaříková má novou "roli" moderátorky

Patricie Solaříková má novou „roli“ moderátorky

Pokud nejste jen příznivci seriálové Terezy, ale i samotné herečky, zoufat moc nemusíte. Z třicetileté Patricie se totiž stala moderátorka online pořadu Jak to vidí MasterChef na webu NovaPlus. Takže z „dohledu“ rozhodně jen tak nezmizí. A co si budem, jako moderátorce jí to sluší mnohem víc.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat