Martin Zounar ve hře Dva nahatý chlapi
14.1.2019
Kategorie: Divadlo

Tak ten se toho nebojí: Zounar jde do půl těla. A pozor, není sám

Herec Martin Zounar, byť má pár kil navíc, se bez ostychu svlíkne před diváky. A nebude v tom sám, přidá se totiž k němu i jeho kolega Martin Kraus. Kde? V nové komedii Dva nahatý chlapi, která se bude hrát napříč divadly po celé republice.

Diváky a především divačky nalákají nejen nahatí chlapi, ale také to, že se na jevišti objeví dvojice známá z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě. V novinkovém představení totiž bude se Zounarem „řádit“ také jeho seriálová partnerka Martina Randová. Takže Ordinační fanoušci volejte hurá, vaše oblíbená dvojka Bobo a Heluš bude i na divadle.

Hra, kterou režíruje Antonín Procházka, je ze života, ačkoliv se to může zdát jaksi nepravděpodobné. „Je to zvláštní, ale opravdu to může být ze života, když se jednoho dne probudíte nahý v posteli a vedle sebe máte jiného nahého muže. Nevíte co se stalo, proč zrovna on a co se děje…? Tím vším to začíná a z jednoho velkého nedorozumění se pak může lehce stát i taková malá partnerská tragédie,” směje se Martin Zounar, jemuž je na jevišti parťákem český Belmondo Martin Kraus.

Dva nahatý chlapi

Martin Zounar, Martina Randová a Martin Kraus v komedii Dva nahatý chlapi

Kraus si nemůže svou novou pracovní příležitost v inscenaci Dva nahatý chlapi vynachválit. „Mě to opravdu hodně baví. Je to skvělá parta lidí, včetně pana režiséra. Hodně se u toho nasmějeme, ale samozřejmě i pracujeme. Mohu ujistit diváky, že budeme skutečně nazí – tedy my dva s kolegou Zounarem, dámy nahé nebudou. I když by to samozřejmě bylo zajímavé,” podotkl lišácky známý herec a také milovník koní.

Atraktivní herecké obsazení doplňuje herečka Daniela Šinkorová. A kdy tahle vtipná, čtyřčlenná partička bude k vidění? Už za dva dny, tedy 16. ledna, se představí premiérovým divákům na jevišti Divadla Palace, kam se pak v reprízách vrátí 19. února a 7. dubna.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Jaroslav Hauer, Naďa Murmaková

Přečtěte si také