Herečka a zpěvačka Barbora Mottlová si užívá na Bali
8.1.2019
Kategorie: Celebrity

Radovánky v bazénu i cvičení. Sexy herečka Bára Mottlová si užívá na Bali

Do nového roku spojeného s fůrou práce je potřeba jít s čistou hlavou. Své o tom ví i krásná herečka Barbora Mottlová, jež si odjela odpočinout na Bali. Právě z tohoto místa nyní zásobuje fanoušky parádními fotkami v plavkách. A že jí to sluší.

Když se zeptáte fanoušků českých seriálů či divadelních představení, na jaké herečce můžou oči nechat, leckdo vám řekne její jméno. Blondýnka Barbora Mottlová patří mezi nejsympatičtější ženy v našem showbyznysu. Svůj půvab už ukázala světu třeba v Ohnivém kuřeti nebo Přístavu.

Bára je zároveň hojně vyhledávaná i na sociálních sítích, kam umisťuje parádní fotky. Naposledy se pochlubila svým výletem do teplých krajin. Na začátku nového roku si totiž vyrazila na oblíbený indonéský ostrov Bali, kde nabírá síly do příštích pracovních měsíců. A soudit dle jejích příspěvků na Instagramu, dovolenou si opravdu užívá.

Herečka Barbora Mottlová si užívá na Bali

Herečka Barbora Mottlová si užívá na Bali

Ale nemyslete si, že se jenom fláká! Udržuje si tam i svoji parádní postavu. „Tady na Bali to jde samo. Cvičím každý den, medituju a zdravé jídlo tu je jedna velká bomba,“ stojí u fotky, k níž napsala své novoroční předsevzetí. To, jak už vám je nejspíš jasné, souvisí s „leností a žravostí“.

Novoroční předsevzetí? Barbora Mottlová si dala za úkol pravidelně cvičit

Novoroční předsevzetí? Bára si dala za úkol pravidelně cvičit

A co Mottlová, jíž není cizí ani zpěv, dělá poté, co si dá do těla? Tak například odpočívá v bazénu a při záření teplého sluníčka vyráží po místních památkách, jako je magický chrám Lempuyang. Nutno podotknout, že fotka, kterou si naše celebrita udělala u tzv. Brány do nebes, stojí skutečně zato.

Kdo neviděl Bránu do nebes, jakoby na Bali ani nebyl

Kdo neviděl Bránu do nebes, jakoby na Bali ani nebyl

Doufáme, že si Bára dovču užije až do posledního dne a v pořádku se vrátí zpět domů.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat