Leoš Mareš soutěž The Voice Česko Slovensko moderovat nebude
6.1.2019
Kategorie: Hudba

Mareš dostal v The Voice stopku. Moderování se chopí půvabné zpěvačky

Celosvětová soutěž The Voice ještě nezačala, přesto už paradoxně přinesla několik překvapení. Tím prvním bylo oznámení poroty, do níž usedne třeba populární slovenský raper Kali. A velký rozruch vzbudily i spekulace ohledně moderátorů, v letošním ročníku totiž pravděpodobně neuvidíme Leoše Mareše.

Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. To jsou osobnosti, které od konce února budeme v rámci pěvecké soutěže pravidelně vídat na obrazovkách televizí Nova a Markíza. Všichni zmínění budou důležitými členy pořadu, který bude usilovat o co největší pozornost diváků a s tím spjatou sledovanost.

The Voice Česko Slovensko však potřebuje pro svůj úspěch ještě minimálně dvě jména, jež budou diváky pořadem provázet. Role moderátora se tentokrát překvapivě nezhostí oblíbenec Leoš Mareš, jenž se zúčastnil obou dvou úvodních ročníků a stal se ikonou Superstar. Pro letošní díl se organizátoři rozhodli vsadit pouze na něžné pohlaví.

Kdo nám tedy ukáže své vyjadřovací schopnosti? Podle našich informací by se role moderátorky měla zhostit půvabná česká zpěvačka Tereza Kerndlová, jíž doplní Slovenka Mária Čírová. Ta se před deseti lety stala objevem roku v anketě Zlatý slavík a stejně jako její zmíněná kolegyně nahrála několik povedených hitů.

Aby byl letošní roční originální, je ve hře ještě možnost jmenování třetí moderátorky. Tou může být mladá a díky tetováním a krásné postavě nepřehlédnutelná umělkyně Sharlota, která si jako jedna z mála získala respekt většiny raperů na české hudební scéně.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova/Martin Mithofer

Mohlo by vás také zajímat