Milan Peroutka
5.1.2019
Kategorie: Celebrity

Milan Peroutka rozšiřuje nabídku Perutího merche. Bude mít vlastní čokoládu

Tak to tu snad ještě nebylo. Valná většina interpretů nabízí svým příznivcům merchandising, a ti jej velmi ocení. Svou hvězdu totiž pak mohou mít pořád u sebe, ať už na tričku či třeba čepici. Milan Peroutka ale teď obdivovatelům nabídne něco opravdu originálního, svou vlastní čokoládu!

Vlastní „čokoškou“, která se bude prodávat v mléčné i hořké variantě, Milan Peroutka potěší všechny fanoušky mlsouny. A už jen z přísad se zdá, že si na ní všichni opravdu pošmáknou. „Bude přesně odpovídat mým chuťovým preferencím. Budou v ní maliny, jahody, kokos, pistácie, lískové oříšky,“ nalákal závisláky na sladkém a dodal, že v ní najdeme i kus jeho samého. „Takže si vlastně pochutnají i na mé hlavě,“ překvapil.

A není úplně udivující, že si osmadvacetiletý zpěvák pro rozšíření nabídky merche kapely Perutě vybral zrovna čokoládu. Sám o sobě totiž přiznává, že je sladké pro něj drogou, a fanoušci to dobře ví, takže jej plně zásobují především sladkými dárky.

Jaká pochoutka v Peroutkově režii bude, se dozvíme v březnu, kdy také vychází jeho debutové a příznivci netrpělivě očekávané album. Pokud chcete mít už teď kousek Milana doma, mrkněte na oficiální peruťoshop, na němž nabízí nejrůznější peruťácká trička, tašky a také řetízky.

Ukázka novinek merchu Peroutkovy kapely Perutě

Ukázka novinek merchu Peroutkovy kapely Perutě

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat