Majself vydal nový singl
17.12.2018
Kategorie: Hudba

Majself přichází s novinkou Musím ísť. Klip vznikl v dalekém Tokiu

Slovenský raper Majself posílá zhruba po měsíci fanouškům další skladbu. Novinku, jež nese název Musím ísť, vydal rovnou s videoklipem. Ten byl natočen na mobilní telefon v hlavním městě Japonska Tokiu.

Že si ještě pořád zpíváte Majselfův hit Mám to rád? To se není co divit, vždyť zmíněná skladba ovládla tuzemská i slovenská radia. Svůj playlist ale nyní můžete oživit, oblíbený raper s blížícím se příchodem vánočních svátků vypustil do světa horkou novinku s názvem Musím ísť.

Kromě vymazlené hudby a výjimečné „flow“ se fanoušci od člena labelu Neptun Clan dočkali i videoklipu. A ne ledajakého, Majself jej totiž natočil až v daleké Asii, když se procházel po ulicích japonského Tokia. Tvorba však byla o trochu složitější, než by se zprvu zdálo.

„Neměl jsem v Tokiu nikoho s dobrou technikou, ale naštěstí jsem na Shybuya Street uviděl Matúše Krnčoka. Natáčel si něco na telefon, podíval jsem se mu na záběry a zeptal se ho, jestli něco nevyzkoušíme. V ten moment se mu ale vybil. Já měl u sebe pouze iPhone 6 s rozbitým displejem, ale nakonec se nám z toho něco podařilo udělat,“ napsal na Instagram s tím, že natáčení probíhalo téměř 20 minut.

Klip už za pár hodin nasbíral na serveru YouTube přes 30 tisíc zhlédnutí a Majself se těší ze samých pozitivních ohlasů. Jak se nový počin líbí vám?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Štítky: