Karel Šíp zkritizoval Jana Krause
12.12.2018
Kategorie: Celebrity

Kraus pod palbou kritiky. Do jeho show nikdy nepůjdu já ani Gott, říká Šíp

Ti dva se v lásce opravdu nemají. Karel Šíp se pustil do svého kolegy Jana Krause a odhalil, proč kdysi odmítl pozvání do jeho talk show. Zároveň přiznal, že na červený gauč nikdy neusedne ani jeho velký kamarád Karel Gott.

Jeden vyzpovídává různé celebrity na České televizi, druhý se o to úspěšně snaží na komerční Primě. I proto jsou zkušení moderátoři Karel Šíp a Jan Kraus mírnými rivaly. A rozbroje mezi sebou nemají pouze co se týče jejich zaměstnání, ale i v soukromí. První jmenovaný nyní prozradil, že se nejsou schopni ani pozdravit.

„Nikdy jsme se ani pořádně nepotkali. Jednou jsme se sice minuli, ale bylo to bez povšimnutí z obou stran. Karel Gott slavil pětasedmdesátiny, pozvaní jsme byli oba. S Ivanou Chýlkovou jsem se zdravil, ale Jan Kraus dělal, že mě nevidí,“ řekl držitel osmi cen v dnes již neexistující anketě Tý Tý.

Šance, že bychom je tak viděli pospolu v jedné show, je prakticky nulová. Sám Šíp už jednou pozvánku na červený gauč odmítl. „Na začátku našich pořadů mi dramaturgie volala, jestli bych k němu nepřišel. Řekl jsem, že děkuju, ale že ne. Že co chci říct do světa, řeknu ve své trafice,“ pokračoval s tím, že se mu příliš nezamlouvá ani způsob, jakým Kraus se svými hosty hovoří.

U Krause neuvidíme ani Karla Gotta

A to není zdaleka vše. Na rozhovor do Divadla Archa nejspíš nikdy nedorazí ani nejúspěšnější tuzemský zpěvák Karel Gott, jenž na začátku týdne vydal novou skladbu s Leošem Marešem. „Karlovi vadí, že všichni hosté musí sedět níž. On mu dokonce řekl: Já než abych na vás koukal nahoru, tak tam radši nepůjdu!“

U Šípa, jenž se pyšní tím, že s pozvanými osobnostmi sedí v jedné rovině, byl devětasedmdesátiletý umělec už několikrát. Naposledy se ve Všechnopárty ukázal minulý měsíc.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook

Mohlo by vás také zajímat