V porotě show The Voice Česko Slovensko bude Kali, Vojtěch Dyk, Jana Kirschner a Josef Vojtek
10.12.2018
Kategorie: Hudba

Nabitá porota v The Voice. Do křesla usedne raper Kali či fešák Dyk

Sotva skončila show Tvoje tvář má známý hlas, již brzy vypukne na televizi Nova další hudební pořad. Diváci se tentokrát dočkají soutěže The Voice Česko Slovensko. A my jako první známe kompletní složení poroty. Do červených křesel opět usedne rockový zpěvák Josef Vojtek, jehož doplní nováčci Vojtěch Dyk a slovenský raper Kali. Něžné pohlaví bude zastupovat Jana Kirschner.

Celosvětově úspěšná show bude na našich obrazovkách už potřetí. Na rozdíl od předešlých dvou ročníků (2012, 2014) ji tentokrát v televizním programu nenajdeme jako Hlas Česko Slovenska, nýbrž The Voice. Kromě tisícovek potencionálních profesionálních zpěváků a zpěvaček se vyjma jedné stálice dočkáme kompletně nové poroty. Podle zdrojů magazínu PraKultura se organizátoři rozhodli vsadit na tři muže a jednu ženu.

Už v předešlých dnech byla přímo stanicí Nova oznámena první dvě jména, a to fešný zpěvák Vojtěch Dyk, jenž se proslavil hlavně v kapele Nightwork, a slovenská hudebnice Jana Kirschner. Obě osobnosti, které jsou všem fanouškům české i slovenské populární scény dobře známy, se v této show objeví vůbec poprvé.

Třetím nováčkem a nejvíce překvapivým umělcem, který usedne do horkého červeného křesla, je Kali. Pětatřicetiletý raper, jenž nedávno vydal desáté album a ohlásil přerušení bohaté kariéry, tak naváže na kolegy Rytmuse a Majka Spirita, kteří účinkovali v minulých sériích. Čtveřici poté doplní ostřílený porotce Josef Vojtek.

Doufejme, že nám všichni zmínění připraví pořádnou porci zábavy.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také